Far Cry Primal 0xc000007b hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yusufefe190

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu crack olarak yükledim başta durduruldu hatası alıyordum. Process Monitor ile tüm DLL hatalarını giderdim şu an 0xc000007b hatası alıyorum.

Tahmin ettiğim gibi her "Name Not Found" yazan DLL dosyasını indirip oyun dosyasına ve
yanlış görmediysem sistem dosyalarına da atmışsınız. Raporda her Name Not Found yazan DLL sorun olduğunu belirtmez. İndirdiğiniz DLL dosyalarını bunun dışında attığınız yerler varsa hepsini silin ve bu şekilde rapor paylaşın.

Bu arada raporlar eksik alınmış görünüyor. Uygulama hata verdikten sonra hata penceresini kapatıp raporlamayı durdurun ve oluşan raporu paylaşın.

Tahmin ettiğim gibi her "Name Not Found" yazan DLL dosyasını indirip oyun dosyasına ve
yanlış görmediysem sistem dosyalarına da atmışsınız. Raporda her Name Not Found yazan DLL sorun olduğunu belirtmez. İndirdiğiniz DLL dosyalarını bunun dışında attığınız yerler varsa hepsini silin ve bu şekilde rapor paylaşın.

Bu arada raporlar eksik alınmış görünüyor. Uygulama hata verdikten sonra hata penceresini kapatıp raporlamayı durdurun ve oluşan raporu paylaşın.
tmmdır

Tahmin ettiğim gibi her "name not found" yazan DLL dosyasını indirip oyun dosyasına ve.
Yanlış görmediysem sistem dosyalarına da atmışsınız.

Diğer oyunlara veya bilgisayara bir zararı olur mu?

Şu an oyunu açarken sadece 0xc000007b hatası alıyorsunuz değil mi? Öyleyse yukarıda da belirttiğim gibi, indirdiğiniz DLL dosyalarını ve nereye attığınızı biliyorsanız kaldırıp yeni bir rapor oluşturun bakalım.

Bayağı bir karışıklık var gibi görünüyor şu an.

Şu an oyunu açarken sadece 0xc000007b hatası alıyorsunuz değil mi? Öyleyse yukarıda da belirttiğim gibi, indirdiğiniz DLL dosyalarını ve nereye attığınızı biliyorsanız kaldırıp yeni bir rapor oluşturun bakalım.

Bayağı bir karışıklık var gibi görünüyor şu an.

1-2 saat uğraştım DLL'leri yüklerken silerkende uğraştıracak.

DLL dosyalarını silip başka bir siteden yükleyeceğim.

Başka bir siteden yüklemeyeceksiniz. Ait olduğu paketler üzerinden kuracaksınız. DLL dosyaları rastgele internetten indirilmez. Kaldı ki siz de rastgele 0xc000007b hatası ile alakalı olmayan ne kadar dosya varsa indirip atmışsınız.

Kaldırdıktan sonra tekrar yeni bir rapor paylaşın bir göz atalım.

Başka bir siteden yüklemeyeceksiniz. Ait olduğu paketler üzerinden kuracaksınız. DLL dosyaları rastgele internetten indirilmez. Kaldı ki siz de rastgele 0xc000007b hatası ile alakalı olmayan ne kadar dosya varsa indirip atmışsınız.

Başta sadece durduruldu hatası alıyordum.

Ancak yarın yapabilirim.

Oyunu farklı siteden indireceğim demek istedim.

Başta sadece durduruldu hatası alıyordum.

Olabilir fakat yaptığınız işlem tamamen yanlış. Bu şekilde sorunu sadece daha da derinleştiriyorsunuz. Durduruldu hatası alıyor olsanız bile rapor oluşturabilirsiniz.

Bu arada bilgisayarınızda kol mevcut mu? Mevcutsa durduruldu hatası bununla da alakalı olabilir. Raporda buna dair bayağı bir girdi bulunuyor fakat her zaman kesin olmadığı için sormak istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı