Far Cry Primal vs Far Cry 5

Ok yay, mızrak, sopa gibi ilkel aletlerle savaşmayı seviyorsan, hayvan eğitmek, hayvanları ona buna saldırtmak istiyorsan ve at sürer gibi kaplan ve ayı sürmek istiyorsan Primal al. Ama eğer standart bir Far Cry deneyimi yaşamak istiyorsan 5 al.

Oros gibi bir topluluk olduğu için Oros'un çocukları olarak da alınması gereken bir oyundur.
Aman aman!

Far cry 5 in gold editioni 60tl kupon indirimiyle 32 tlye geliyor icinde far cry 3 de var ve birkac dlc. Ben onu aldim. Henuz yuklemedim ama gameplaylerini izledim ve cok hosuma gitti.

Geçtiği çağ açısından FC Primal daha orijinal bir oyun, hatta serinin en orijinal oyunu doğal olarak. Üç kere farklı zorluk ve yüzdelerde bitirdim. Daha bir survivor havası var. Sadece gezinmek ve mağara keşifleri bile keyifliydi.

Epic gameste o haftanin ucretsiz oyunlarindan birini alinca (killing floor 2 gibi) 60tllik kupon veriyor. Sonra far cry 5'in sayfasina gittiginde alttaki gold editiona tikliyorsun o kupon otomatikman aktive oluyor ve fiyat 32tlye iniyor. Far cry 3'un gelmesi bir haftayi buluyormus ama covidden dolayi. Her persembe ucretsiz oyunlar yenileniyor.
Bu kupon indirimi muhabbeti nedir acaba açıklayabilir misin bro bende almayı düşünüyorum da.

Far Cry Primal diğer oyunların taşlı sopalı hali güyya M.Ö. 10.000 miş. Ubisoft oyun serileri birbirlerinin aynısı ve birbirlerini çok tekrar eden oyunlar. Ama bana göre Far Cry Primal en iyi Far Cry.

Yeni konular

Geri
Yukarı