Far Cry'ın 20. yılına özel beş Far Cry 6 figürü ve 10 Far Cry 6 Gold Edition hediye ediliyor

Makaleler
2
Yer
Ankara
Adamlar ödül verirken bile cimrilik yapıp Game of the Year (Artık kim Far Cry 6'yı yılın oyunu seçecek kadar zevksiz bilmiyorum fakat aradan birisi çıkıp "Bu yılın oyunu" dediği için Far Cry 6 Yılın Oyunu Sürümü diye bir şey var) sürümünü vermiyorlar.

Katılmak isteyen varsa:
Alttaki tweeti repost edip Far Cry 6'yı birlikte oynamak istediğiniz kişiyi etiketliyorsunuz.
24 saat içinde 5 kazanan seçilecek.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşman Outpostu ele geçir, Kule aç ve haritayı genişlet. Oyun kapaklarında, kim bilir kaç para verilip reklam yapılan aktör (kötü adam) oyunun başında, ortasında ve sonunda gör :D Bütün FC oyunları aynı. Cidden FC3'ü bitirmiştim ardından 4'ü biraz oynayıp yarısında silmiştim.

Adamlar ödül verirken bile cimrilik yapıp Game of the Year (Artık kim Far Cry 6'yı yılın oyunu seçecek kadar zevksiz bilmiyorum fakat aradan birisi çıkıp "Bu yılın oyunu" dediği için Far Cry 6 Yılın Oyunu Sürümü diye bir şey var) sürümünü vermiyorlar.

Katılmak isteyen varsa:
Alttaki tweeti repost edip Far Cry 6'yı birlikte oynamak istediğiniz kişiyi etiketliyorsunuz.
24 saat içinde 5 kazanan seçilecek.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bari Vaas veya Jason'ın figürünü yapsalarmış kim ne yapsın FC6'nın dandik kötü adamını.

Bari Vaas veya Jason'ın figürünü yapsalarmış kim ne yapsın FC6'nın dandik kötü adamını.
Muhtemelen figürü alacak adam da "Evimde Far Cry 6'nın kötü adamının figürü var." demek için değil, "Evimde Gustavo Fring'in figürü var." demek için alıyordur. En azından ben öyle yapardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı