Far ve Follow ME paketi ile selektör modülünün beyine zarar verme riski var mı?

Berkay_00

Hectopat
Merhaba. Bir adet IQ Elektronik'in satmış olduğu far ve Follow Me 2'li paketi aldım. Bir de Ultra ssm selektör modül aldım. Elektrikçi selektör sis modülünü taktı ama ötekisini araştırıp beyine zarar verdiğini söyledi ve takmadı. Ya da işine gelmedi takmadı. Bu doğru mudur? Beyine zarar verme gibi bir durumu var mı? Oradaki çalışan güven vermedi hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün yorumlarında böyle bir yorum ile karşılaştınız mı? Şikayet var ve youtube üzerinden de bir araştırma yapın. Ustanın işine gelmemiş olma ihtimali var.

Follow me için bende bu özelliği sunan bir far düğmesi kullanıyorum, orjinali çıkartıp soket ile yenisini takıyorsun sadece. Senin modülde kablo kesme biçme işleri olabilir belki bu yüzden seni erkenden göndermek için oradaki usta böyle bir şey uydurmuş olabilir. Beyine zarar verme konusu sanıldığı kadar kolay değil. Kısa devre yapsa ilgili sigortası atar zaten. Aldığın yerle konuyu bi görüş bence.

Follow me için bende bu özelliği sunan bir far düğmesi kullanıyorum, orijinali çıkartıp soket ile yenisini takıyorsun sadece. Senin modülde kablo kesme biçme işleri olabilir belki bu yüzden seni erkenden göndermek için oradaki usta böyle bir şey uydurmuş olabilir. Beyine zarar verme konusu sanıldığı kadar kolay değil. Kısa devre yapsa ilgili sigortası atar zaten. Aldığın yerle konuyu bir görüş bence.

IQ Elektronik'e mesaj gönderdim. Geri dönüş yapılmadı daha. Eğer kullanıyorsanız şey sorayım. Sistemi o aydınlık sensörü üstünden istediğimiz zaman kapatıp açabiliyor muyuz? Ve farlar kapalı konumdaykenmi çalışıyor parklardayken mi? Aracımda farlar sinyal koluyla birleşik olduğu için herhangi bir değişim olamaz.

IQ Elektronik'e mesaj gönderdim. Geri dönüş yapılmadı daha. Eğer kullanıyorsanız şey sorayım. Sistemi o aydınlık sensörü üstünden istediğimiz zaman kapatıp açabiliyor muyuz? Ve farlar kapalı konumdaykenmi çalışıyor parklardayken mi? Aracımda farlar sinyal koluyla birleşik olduğu için herhangi bir değişim olamaz.
Benimki auto modundayken çalışıyor. Sensör ön cam sol üst kısımda küçücük birşey. Dışardan elinle üzerini kapatsan bile farları yakıyor yani.

Senin modül farklı olduğu için çalışma prensini hakkında bilgi sahibi değilim. Bendeki bir modül gibi değil aslında şöyle;

121.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı