Farcry 3 kasma ve ses sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mkeshnoda

Kilopat
Arkadaşım yine BlackBox sürümü sevdası ile Farcry 3'ü BlackBox sürüm olarak indirmiş. Oyun arkadaşımda yine sorunsuz çalışıyor. 50 Fps'yi geçiyor HD 5830 ile. Oyunu şimdi ben kurdum fakat benimkinde nedense konuşma sesleri yok ve oyun kasıyor. Sistem özelliklerim imzada yazıyor. BlackBox sürümünden kaynaklanıyor diyeceğim fakat arkadaşımda niye sorun yok onu anlayabilmiş değilim.
Ayrıca aynı durum Assassin's Creed 3'tede başıma geldi. Onuda dün kurdum ondada kasma ve sesler yok.
Ekran kartı,BIOS güncel. Directx dün yüklendi.

Oyunu siteden kendin mi indirdin ? Yoksa arkadaşından alıp öyle mi kurdun ?

Arkadaşımdan alıp kendim kurdum. Bu arada ses problemini düzelttim. Ben Realtek programından 1-2 ayar ile oynamıştım onunla alakalıymış :) Ama Fps sorunum hala devam etmekte.

Bana öyle geliyor ki bilgisayarına kurduğun ve arka planda çalışan bir şey FPS'yi düşüyor bilgisayarında.

Bu arada sen Windows 8'e geçtin mi?
İşlemci soğutucusu ne kullanıyorsun?
Sistem performans modunda mı?
Realtek güncel mi?
Bilgisayarında neler yüklü, at hele bi Programlar'dan ekran görüntüsü...

Bana göre indirdiğin Windows 8 düzgün değil.

Windows 8'i kurdum.
Realtek yüklü.
Sistem performans modunda değil.
İşlemci soğutucum Amd'nin kutudan çıkma soğutucusu.

İşlemciyi kastıran bir şey yok. Fakat HDD genel olarak %80 üzeri çalışıyor. %100'ü de çoğu kez gördüm.

231nae.png

300h85e.png

dq43dj.png

2u5xuef.png

2r5pzis.png

4ruszo.png

Arkadaşım yine BlackBox sürümü sevdası ile Farcry 3'ü BlackBox sürüm olarak indirmiş. Oyun arkadaşımda yine sorunsuz çalışıyor. 50 Fps'yi geçiyor HD 5830 ile. Oyunu şimdi ben kurdum fakat benimkinde nedense konuşma sesleri yok ve oyun kasıyor. Sistem özelliklerim imzada yazıyor. BlackBox sürümünden kaynaklanıyor diyeceğim fakat arkadaşımda niye sorun yok onu anlayabilmiş değilim.
Ayrıca aynı durum Assassin's Creed 3'tede başıma geldi. Onuda dün kurdum ondada kasma ve sesler yok.
Ekran kartı,BIOS güncel. Directx dün yüklendi.

Ben de oyunda 30-32 Fps alıyorum. Video Bölümlerinde 8-14 Fps arası acaba bende de sorun var mıdır ?

Konuyla alakasız ama bu yüzden artık bilgisayarımda korsan oyun yüklemiyorum. Sürekli bir sorun.

Sen Full HD oynuyorsun sanırsam. Senin için bir şey diyemeyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı