FARCRY 3 Steam'de 11 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran Alıntısı.PNG

TTNet sağolsun kim bilir ne zamana inecek :D @er36po asıl sana çok teşekkür ederim kardeşim. Allah razı olsun senden :mutlu:

Arkadaşlar gönül isterdi ki isteyen herkese hediye edebilseydim ama benim de yapa bileceği bu kadardı.:)

Hiç unutmuyorum, bir Atarim vardı yeni bir kaset çıkmış (Çoğunuz Mario'dan tanır o kasetleri) ama o anda alacak param yoktu...:(

@er36po 40 yılda bir orijinal oyunum olacaktı onuda kaçırdım. Neyse canın sağ olsun ne diyelim. :) Alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Arkadaşlar gönül isterdi ki isteyen herkese hediye edebilseydim ama benim de yapa bileceği bu kadardı.:)

Hiç unutmuyorum, bir Atarim vardı yeni bir kaset çıkmış (Çoğunuz Mario'dan tanır o kasetleri) ama o anda alacak param yoktu...:(

Düşünmen yeter kardeşim. Eğer gönderemiyorsan hesapları kurcalamayı bırakacağım?

@er36po Hocam eğer sıkıntı olacaksa yollamayın sorun değil. Paranız yoksa falan. Zorda kalmayın. İstemem yan cebime koy gibi oldu ama öyle değil. :)

[email protected]

Steam'de şu kategoriler var üst kısımda ve büyük harfle CYCLONE1289 yazıyor. Kullanıcı adım bu sanırım.
Adsız.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı