Fare altını zımparalamak için hangi zımparalar en iyisidir?

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Selam forumun sakin vatandaşları, ben PulseFire dart Wireless fareme uygun skatez olmadığı için (yurt dışında var fakat satın alamıyorum ve pahalı),
Logitech G PRO X Superlight'ın o kocaman heybetli ve kaygan ayaklarını takacağım. Şimdi bilmeyenler için söylüyorum, yurt dışında oldukça popüler olan bir uygulamadır mouse zımparalamak. Türkiye'de neredeyse hiç kaynak bulamadım. O yüzden zımpara konusunda buraya danışmak istedim, genelde 120-200 arası başlayıp 500-900 arası bitiriyorlar.
Benim bu konuda merak ettiğim şey, 12002'lük gibi ince bırakacak bir zımpara ile bitirirsek skatez yapışırken sorun çıkarır mı?
Veya sadece 400'lük ile bitirirsek tortulu bir yüzeye skates yapışır mı?

Ben Rtings'den mouselerin birebir karşılaştırmasını yaptım ve arada 1-2 mm fark kalıyor skatez uyumu için. Yani tam oturmayabilir ama bir şeyler ayarlarım diye düşünüyorum.
Daha önceden bu tür bir uygulama yapan var mı? Deneyimlerini bilmek isterim. Gpx skatesi takan birisinin fotoğrafınıda koyuyorum referans olsun diye.
finalmouse to gpx ptfe skates.jpg

Bende PTFE Wraith v2 skateslerden aldım, aynı finalmouse gibi benimde skatezlerim küçük. umarım iyi şonuç alırım.zımparalanmış.jpg

Geri
Yukarı