Fare çalışmıyor

Yusufg6453

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bahsettiğim gibi mouse'a taktığım pil mouse'da çalışmıyor ama diğer eşyalarda çalışıyor. Mouse da birkaç saniyeliğine çalışıyor sonra duruyor. Nedeni nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bahsettiğim gibi fareye taktığım pil Mouse'da çalışmıyor ama diğer eşyalarda çalışıyor. Mouse da birkaç saniyeliğine çalışıyor sonra duruyor. Nedeni nedir acaba?

Mouse farklı bir pille denedinizmi. Diğerlerine oluyorsa mouse bozulmuş olabilir. Belki pil yetersiz geliyordur.

Merhaba arkadaşlar, bahsettiğim gibi fareye taktığım pil Mouse'da çalışmıyor ama diğer eşyalarda çalışıyor. Mouse da birkaç saniyeliğine çalışıyor sonra duruyor. Nedeni nedir acaba?

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden farenizin sürücüsünü silin ve bilgisayarı düğmesinden kapatıp açın ve bilgisayar açılırken otomatik farenin sürücüsünü indirecektir ve böylelikle düzeleceğini düşünüyorum.

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden farenizin sürücüsünü silin ve bilgisayarı düğmesinden kapatıp açın ve bilgisayar açılırken otomatik farenin sürücüsünü indirecektir ve böylelikle düzeleceğini düşünüyorum.

Peki hocam deneyeceğim zaman bilgilendiririm. Ayrıca bir şey sormak istiyorum bilgisayar kapalı iken farenin düğmesini kapatmalı mıyız? Çünkü ben hep açık bırakıyordum acaba ondan dolayı mı pil bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı