Fare CS:GO'da takılıyor

nikoAA

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce de aynı konuyu açmıştım. Logitech G102 faresinde yaşadığımı belirtmiştim. Farede problem olduğu gerekcesiyle iade etmiştim. Bugün farklı model bir mouse aldım, yine aynı problemi yapıyor. İnternette CS:GO'nun öncelik ayarını normale alın veyahut da fare ayarlarından fare hassasiyetini kapatın, düzeliyor diyorlar. Denedim, herhangi bir sonuç alamadım. Sadece CS:GO'da yapıyor. CS:GO'nun dosyalarını falan doğruladım, yine devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse lag olması mümkün. Ben daha önce bu durumu Steelseries Engine 3 başlattığımda yaşıyordum. Realtek ile çakışıyordu. Benzer bir durum olabilir. Sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol edin.

Bilgisayar Özellikleri:
Ekran Kartı:R6 M435DX
İşlemci: Amd A10 9600P 3Ghz
Ram:12
İşletim Sistemi:Windows 10
Mouse lag olması mümkün. Ben daha önce bu durumu SteelSeries Engine 3 başlattığımda yaşıyordum. Realtek ile çakışıyordu. Benzer bir durum olabilir. Sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol edin.

Tüm driverleri tek tek kontrol mü etmem gerekli nasıl hızlıca hepsini kontrol ederim.

Bilgisayar Özellikleri:
Ekran Kartı:R6 M435DX
İşlemci: Amd A10 9600P 3Ghz
Ram:12
İşletim Sistemi:Windows 10

Tüm driverleri tek tek kontrol mü etmem gerekli nasıl hızlıca hepsini kontrol ederim.
Önce sakin ol heyecan yapma. Aygıt yöneticisinden üzerinde ünlem olan bütün sürücülerini güncelle. Ama internetten güncelle tuşuna bas. Sakın 10BIT programı kurayım deme.

Önce sakin ol heyecan yapma. Aygıt yöneticisinden üzerinde ünlem olan bütün sürücülerini güncelle. Ama internetten güncelle tuşuna bas. Sakın 10Bit programı kurayım deme.

Bunlar var fakat internet üzerinden güncelle yok.

Dosya Ekleri

• aygıt yöneticisi.png
    aygıt yöneticisi.png
    26,4 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı