Fare imleci izi nasıl yapılır?

Walcott

Decapat
Daha fazla  
Bir videoda görmüştüm adamın imleci sürükledi zaman arkasından iz çıkıyordu nasıl yapabilirim?

Yardımlarınız için teşekkürler ama adamınkinde farenin izi değil ince çizgi şeklinde çıkıyordu çok hoşuma gitti yöntem böyledir ama sanırım bir şey eklememiz gerekiyor internettede bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi hocam altta kod falan vermiş nasıl yapabilirim?

Hocam deneyene kadar canım çıktı, neyse ben bulgularımı anlatayım.

1- Videonun açıklama kısmındaki Codepen linklerinden istediğinize tıklayın. (örneğin: https://codepen.io/rachsmith/pen/XKyvWV.)
2- Açılan pencerede, sağ alttaki export tuşundan ZIP dosyasını indirin. (siteye kayıt olmanız gerekiyor.)
3- İndirdiğiniz dosyadaki "dist" klasörünü açın.
4- Açtığınız klasördeki script.js dosyasını çalıştırmayı deneyin.

(PS: Dosyalar güvenli, hepsini VirusTotal'de tarattım, her ihtimale karşı siz de taratabilirsiniz.)
(PS: Herhangi bir sorun çıkarsa geri dönüş yapabilirsiniz.)
(Aceleyle yazdığım için pek açıklayıcı olmadı, affedin.)

Hocam deneyene kadar canım çıktı, neyse ben bulgularımı anlatayım.

1- Videonun açıklama kısmındaki Codepen linklerinden istediğinize tıklayın. (örneğin: https://codepen.io/rachsmith/pen/XKyvWV.)
2- Açılan pencerede, sağ alttaki export tuşundan ZIP dosyasını indirin. (siteye kayıt olmanız gerekiyor.)
3- İndirdiğiniz dosyadaki "dist" klasörünü açın.
4- Açtığınız klasördeki script.js dosyasını çalıştırmayı deneyin.

(PS: Dosyalar güvenli, hepsini VirusTotal'de tarattım, her ihtimale karşı siz de taratabilirsiniz.)
(PS: Herhangi bir sorun çıkarsa geri dönüş yapabilirsiniz.)
(Aceleyle yazdığım için pek açıklayıcı olmadı, affedin.)
Hocam gerçekten size helal olsun bu kadarını bile beklemiyordum sizin gibi insanlar iyi ki varlar hemen deniyorum <3
Screenshot hata verdi ya :/

Son düzenleme:

Geri
Yukarı