Çözüldü Fare imleci titriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
Merhabalar öncelikle sorunum fareyi yukarı aşağı veya sağa sola hareket ettirirken titremesi. Bu beni çok rahatsız ediyor oyunlarda kimseyi vuramaz oldum. Fareyi 1 senedir kullanıyorum, daha önce hiç böyle sorunla karşılaşmadım. Bunun çözümü nedir?

Kullandığım fare:
Rampage DLM 500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Farenin sensörü tozlanmış olabilir, üfleyerek veya yumuşak bir fırça ile temizlemeyi deneyebilirsiniz. Sorun tozlanma değilse ömrünün sonuna yaklaşmışta olabilir.
Hocam mousepad tozlanmış olabilir bende kullanıyorum titrediği zaman mousepadi temizliyorum.

Sensörü temizleyince ne kadar sorun varsa çözüldü hocam fare olması gerektiğinden daha yavaşdı o da çözüldü yardımlarınız için teşekkür ederim.

sa bendede aynı sorun var ben mousemi yeni adlım nerdeyse 5-6 gundur ama mouse ımlecı kendı kendıe haraket edıyor ve mousepad var lütfen yardım edın canımı sıkdı bu sorun

Arkadaşlar bende de iki adet Logitech M590 mouse var. Bluetooth bağlanıyorum. Dünden itibaren mouse imleci titremeye ve tereddütlü hareket etmeye başladı. Neden olduğunu bir türlü çözemedim. Sensörü temizledim, pil değiştirdim ama nafile. Aynı olay başına gelen arkadaş var mı?

Belki aklınıza hiç gelmemiş olabilir ama bendeki sorun şuymuş; mouse pad üzerinde kullanınca imleç titriyor ancak başka bir yüzeyde yağ gibi maşallah :) Daha yeni 200TL verip aldım RGB hoş duruyor diye pişman olduk :)

Yeni konular

Geri
Yukarı