CS 2 bıçak alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Başlangıç olarak tavsiye edebileceğim bir bıçağı seçmişsiniz bende bu bıçak ile başlamıştım bıçağımın o zamanki skini siyah laminant.

Arkadaşlar bıçaklarda factory new yok mu? Epey aradım ama daha bir tane bile göremedim.

Arkadaşlar Huntsman'la gut knife arasında kaldım. Huntsman'ın animasyonu normal bıçakla aynı, gut knife biraz daha hoşuma gitti ama tam da emin olamadım. Siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bıçaklarda factory new yok mu? Epey aradım ama daha bir tane bile göremedim.

Arkadaşlar Huntsman'la gut knife arasında kaldım. Huntsman'ın animasyonu normal bıçakla aynı, gut knife biraz daha hoşuma gitti ama tam da emin olamadım. Siz ne dersiniz?
Huntsman bıçağını gut knife ile karşılaştırıyorsan tabii ki de Hunstman'ı tavsiye edilir.

Arkadaşlar bıçaklarda factory New yok mu? Epey aradım ama daha bir tane bile göremedim.

Tabii ki bıçaklarda da Factory New var. Bazı desenlerin FN'leri çok çok nadir ve inanılmaz pahalı oluyor onun dışında neredeyse hepsinin var. Mesela Crimson Web deseninin factory New'ini bulmak neredeyse imkansız olanlar da çok pahalı fiyatlara satılıyor.

Gut ile Huntsman arasında benim tercihimi sorarsan ben Huntsman derim. Eğer bütçeni zorlamayacaksa Survival Knife bakabilirsin.

Bunun animasyonu hoşuma gitmedi, kancalı bıçakta Huntman'daki gibi animasyon var o hoşuma gidiyor.

Hocam hoşunuza gideni alabilirsiniz. Sadece aynı bıçakta size daha güzel gelecek bir skin daha uyguna olabilir ona bakın. Onun dışında ByNoGame, İtemsatış gibi sitelerden bakabilirsiniz. Daha uyguna gelecektir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-14-14-56-51-663_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2024-04-14-14-56-51-663_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı