Fare kendi kendine 2-3 kez aşağı kaydı

Kurulum esnasında modemi kapatmamıştım. Ama diski biçimlendirme kısmında olmadı, bıosʼtan USB ile başlattığımızda gelen ilk ekranda olmuştu.
Modemi kapatmadan, yapmanız olmamış ama eğer kurulum yaptıktan, 1hafta içinde böyle bir sorun olmaz ise kurtulmuşsunuzdur.
Ama yine olursa.
Kurulum USB'sini LLF ile formatlayın, modemi kapayın, Microsoft hesabı ile hesap açıyorsanız, offline hesap açın.

Evde kedi var mı değerli üstadım? Belki fareniz kedi görüp kaçmıştır. 🤢🙌

Şaka bir yana değerli hocam, başka bir mouse deneyerek sorunu test etmenizi öneririm.

Saygılarımla. 🙌
Hocam temiz kurulum yaptım, mauseda yine kayma oldu. Dediğinizi yapacağım.
Modemi kapatmadan, yapmanız olmamış ama eğer kurulum yaptıktan, 1hafta içinde böyle bir sorun olmaz ise kurtulmuşsunuzdur.
Ama yine olursa.
Kurulum USB'sini LLF ile formatlayın, modemi kapayın, Microsoft hesabı ile hesap açıyorsanız, offline hesap açın.

Offline hesap açıyorum hep hocam, temiz kurulumdan sonra yine kaydı fare.

Formatı doğru attığımı düşünüyorum.
Bıosʼtan USB ile başlattım.
Disklerin hepsini sildim.
Başka bir şey yapmadım, devamında zaten Windows açıldı.

Mouseniz de sıkıntı olabilir mi? Sensörün yavaş yavaş ömrünü yitirmesinden dolayı? Eski mousemde bana da oluyordu, şimdi yeni mouse ile olmuyor.
Dediğiniz gibi olabilir hocam. Temiz kurulumdan sonra virüs kalmış olabilir mi peki?
Mouseniz de sıkıntı olabilir mi? Sensörün yavaş yavaş ömrünü yitirmesinden dolayı? Eski mousemde bana da oluyordu, şimdi yeni mouse ile olmuyor.
Hocam tek başına sabit dururken kaymıyor, ben oynatınca sağa sola kayıyor.

Pek sanmıyorum. Kaspersky ile tarama yaptınız mı? Bir de başka fare ile deneyin, sorunun fareden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. He bir de, mouse pad kullanıyor musunuz?
Mause pad kullanıyorum, faremi başka bilgisayara taktım orda deneyeceğim şimdi. Temiz kurulum yaptım hocam tarama yapmama gerek var mı?

Temiz kurulumdan sonra kaldığını düşünmüyorum, emin olmak için tekrar tarama yapabilirsiniz, Kaspersky ile.
Hocam tam tarama 4 saat sürüyor, o kadar vaktim yok. Fareyi başka bilgisayara taktım kardeşim kullandı, hiç sorun olmamış.
Anlik bir kasma gibi bir şey olmuş olabilir mi?
Anlık değil hocam arka arkaya mause çektiğim yerle alakasız kaydı. Sol üste çekiyorum, bir anda aşağı kaydı kendi kendine.

Yeni konular

Geri
Yukarı