Fare kendi kendine 2-3 kez aşağı kaydı

Maalesef RAT vürüsü vs. hakkında çok bilgim yok.
Tekrar konu açıp.
"Tarama yaptım, bir şey çıkmadı. Ama hala bu sorun var. RAT virüs olabilir mi? Nasıl kurtulabilirim?" diye bir konu açın, bilen arkadaşlar size yardımcı olurlar.
Peki hocam son bir şey sormak istiyorum, RAT virüsü temiz kurulum ile gider mi?

Bilgisayarını veya fareni birisi kontrol ediyor olabilir. Eğer biri kontrol ediyorsa da umarım bu kişi sadece eğlenmek amaçlı küçük yaşlarda biridir onun dışında doğaüstü varlıkların seninle uğraşmasını pek istemezsin.

Bilgisayarını veya fareni birisi kontrol ediyor olabilir. Eğer biri kontrol ediyorsa da umarım bu kişi sadece eğlenmek amaçlı küçük yaşlarda biridir onun dışında doğaüstü varlıkların seninle uğraşmasını pek istemezsin.
Temiz kurulum yaparsam geçer mi hocam?

Bilgisayarına tabii ki temiz kurulum yapabilirsin ve bu da işe yarayabilir ama hayatına temiz kurulumu nasıl yaparsın onu bilemeyeceğim. Umarım başına kötü bir şey gelmez.

Temiz kurulum ile gider hocam.
Kurulum menüsünde, tüm diskleri silin ve ardından Windows'u kuracağınız diski oluşturun ve birincil'e kurun.
Ama tüm diskleri silmeyi unutmayın.
Temiz kurulum yapmayı biliyorum hocam. Teşekkürler ♥️
Bilgisayarına tabii ki temiz kurulum yapabilirsin ve bu da işe yarayabilir ama hayatına temiz kurulumu nasıl yaparsın onu bilemeyeceğim. Umarım başına kötü bir şey gelmez.
Hızlı bir şekilde fark ettiğim düşünüyorum. Umarım kötü bir şey olmaz.
Temiz kurulum ile gider hocam.
Kurulum menüsünde, tüm diskleri silin ve ardından Windows'u kuracağınız diski oluşturun ve birincil'e kurun.
Ama tüm diskleri silmeyi unutmayın.
Aybars hocam temiz kurulum sırasında ilk gelen “Yükle” ekranında da mause 2 - 3 defa sağa sola kaydı. Temiz kurulum sonrası kesin gider değil mi?

Son düzenleme:
Aybars hocam temiz kurulum sırasında ilk gelen “yükle” ekranında da mouse 2 - 3 defa sağa sola kaydı. Temiz kurulum sonrası kesin gider değil mi?
Kurulum esnasında, diski biçimlendiriyor ama siz yine kurulum yerine gelince, tüm diskleri silin ve Windows kurun.
Ayrıca kurulum esnasında, modemi kapatın. İnternete bir bağlantınız olmasın.

Kurulum esnasında, diski biçimlendiriyor ama siz yine kurulum yerine gelince, tüm diskleri silin ve Windows kurun.
Ayrıca kurulum esnasında, modemi kapatın. İnternete bir bağlantınız olmasın.
Kurulum esnasında modemi kapatmamıştım.. Ama diski biçimlendirme kısmında olmadı, BIOSʼtan USB ile başlattığımızda gelen ilk ekranda olmuştu.

Evde kedi var mı değerli üstadım? Belki fareniz kedi görüp kaçmıştır. 🤢🙌

Şaka bir yana değerli hocam, başka bir mouse deneyerek sorunu test etmenizi öneririm.

Saygılarımla. 🙌

Geri
Yukarı