Fare önerisi

Bütçe
150 TL

DoqToR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Lisans Öğrenci
Merhaba, sağlıklı günler.
Ben fotoğraflarda gördüğünüz 2 fareyi değişimli olarak kullanıyorum çünkü Everest SM-770 3 ayda bir bozuluyor ve garantiye yolluyorum. Hep aldığım mouselarda şu sorunları yaşadım; Sorunlardan ilki mouse sol tıklamada bazen 2 kere bazen 4, 5 kere tıklıyor ve basılı tutma işlevini gerçekleştiremiyor. İkincisi, genellikle Valorant, CS:GO oynarken düşük hassasiyette oynadığımdan dolayı mouse hızlıca kaydırmam gerekiyor ve hızlı kaydırınca mouse pad olmasına rağmen mouse optiği düzgün çalışmıyor, dönmüyor.

Lütfen bu sorunları yaşamayacağın F/P ürünü önerin.
Bütçem: 100-150 TL (Yerine göre +30 olabilir.)
Kullanım: Valorant ve CS:GO

IMG_20210510_135035.jpg

IMG_20210510_135027.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
LOGITECH Lightsync G203 şu anda kullandığım mouse bu eski mousum Everest SGM-X7'idi geçiş yaptığımda biraz garip geldi ama hemen alışabilirsin en ideal mouse olabilir F/P olarak.
Bu mouse ilk kez gördüm. Aklımda kalmaması için 2 soru soracağım size eğer cevaplarsanız çok memnun olurum.
1.si acaba bu farede çift tıklama problemi yaşar mıyım ?
2.si Rampage Spear mouse görünüş olarak çok hoşuma gitmişti ve elim büyük olduğundan tam olacağını düşünüyordum, sizin önerdiğiniz fare mi bu mu ?
Öneriniz için teşekkür ederim ancak internette bu mouse ile ilgili çift tıklama problemi olduğunu okudum.

Logitech garantisi her zaman ileri seviyedir eğer öyle bir problem yaşasanda garantide çözülür ben 5 aydır kullanıyorum şu anlık herhangi bir problem yaşamadım.
2.si Rampage Spear mouse kullanmadım nasıldır pek bir bilgim yok.

Herkese teşekkür ederim. Logitech Lightsync G203 sipariş verdim. Sağlıklı Günler...

Yeni konular

Geri
Yukarı