Fare önerisi

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Ve neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ROG Keris derim. Sensör harika. Hafiflik ve kablo yumuşaklığı da öyle. Ayrıca Switch değiştirebilme özelliği ve ek olarak yazılım kolaylığı bence öne çıkarıyor. Fingertip ve Claw tutuş için de ideal bir formda.

Ben ROG Keris derim. Sensör harika. Hafiflik ve kablo yumuşaklığı da öyle. Ayrıca Switch değiştirebilme özelliği ve ek olarak yazılım kolaylığı bence öne çıkarıyor. Fingertip ve Claw tutuş için de ideal bir formda.
Teşekkürler yanıtınız için. Peki Cooler Master olanı önermez misiniz? Onunda sensörü aynı.
Bir de bunlardan kullandığınız oldu mu acaba?

ROG Keris öneririm. Performansı,sunduğu özellik bakımından tercih edilmesi gereken bir model bu bütçede.
Düşünme bile. ROG.
Teşekkürler sizin bunlar içinde kullandığınız var mı acaba?

Arkadaşlar bir de NZXT Lift baya bir indirimli gözüküyor ona ne dersiniz?

Teşekkürler yanıtınız için. Peki Cooler Master olanı önermez misiniz? Onunda sensörü aynı.

Keris'in siparişini verdim yedek olması açısından. Ama bence Cooler Master'dan sensör harici diğer özellikleriyle de önde. Kutusunda ekstra Japon Omron switch çıkıyor 2 tane yedek. Ek olarak Skatezler de çıkıyor kutusundan.

Tercihiniz ROG olmalı bana kalırsa. Tercih sizin.

Razer bana göre malzemesi kaliteli duruyor. Türkçe yazılımıda varsa çok güzel olur.
Asus biraz hani yarısı 2008 yarısı 2010 araba olur ya onun gibi duruyor ama en çok incelemesi olan en çok tavsiye edilende o.
NZXT çok büyük indirimli gözüküyor ama çok basit görünümlü ve incelemesi hiç yok bilgi yok hakkında.
Cooler Masterda öneren kadar önermeyen var pek işlevsel gözükmüyor alibabada bir satıcıdan marka bastırılmadan sipariş verilmiş gibi.
Yine en çok tavsiye edilen ASUS ROG olanı alacağım gibi ama en son SteelSeries Prime çok önerildi diye aldım hiç beklenen gibi olmadı iade ettim.
Bana aslında çift tıklama özelliği olan bir mouse lazım ama o şekildede çok seçenek yok.
Önerileriniz için teşekkürler.

Keris'in siparişini verdim yedek olması açısından. Ama bence Cooler Master'dan sensör harici diğer özellikleriyle de önde. Kutusunda ekstra Japon Omron switch çıkıyor 2 tane yedek. Ek olarak Skatezler de çıkıyor kutusundan.
Teşekkürler. Çift tıklama tuşlu iyi bir fare bulamazsam kesinlikle bunu alacağım.

Razer Deathadder Essential alınır mı?
Birisi çok övdü.

Son düzenleme:
https://www.amazon.com.tr/ATTACK-SHARK-X3-SUPERLIGHT-Ayarlanabilir/dp/B0CCRNG4BD?th=1
www.itopya.com

ASUS ROG Keris RGB Kablolu Gaming Mouse| ITOPYA.COM

ASUS ROG Keris RGB Kablolu Gaming Mouse en iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile ROG KERIS ITOPYA.COM'da seni bekliyor.
www.itopya.com
www.itopya.com

ATTACK SHARK X3 vs ASUS ROG Keris​

sizce hangisini almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı