Fare önerisi

Bütçe
3500

Rahmett

Hectopat
Merhaba almayı düşündüğüm fareler bunlar.
1.Lamzu maya.
2.Lamzu Atlantis mini 4K.
3.Lamzu Atlantis og Pro 4K.
4.Ninjutso Sora 4K.
5.VGN Dragonfly F1 Pro.
3 yıl boyunca Rival 3 kullandım hangisine daha hızlı alışırım? Hangisi daha iyidir?
Mouse tutuş şeklim claw-palm arası.

1.Lamzu maya.
4.Ninjutso Sora 4K.
5.VGN Dragonfly F1 Pro.
3 yıl boyunca Rival 3 kullandım hangisine daha hızlı alışırım? Hangisi daha iyidir?

Daha dandik markalar bulamadın mı?
Bütçe söyle önerelim bu ne böyle Lamzu, ninjutsu, VGN.

Daha dandik markalar bulamadın mı?
Bütçe söyle önerelim bu ne böyle Lamzu, ninjutsu, VGN.

Dandik marka mı? Anlıyorum, sana göre sponsorlarının köpeği olmuş Twitch yayıncılarının fonladığı Logitech, SteelSeries, Corsair gibi birkaç model hariç elle tutulur modeli olmayan veya parasına değmeyecek ürünleri olan markalardan alması lazım, ya da Çin'de merdivenaltı üretilen ürünlere logo basıp satan Rampage, Gamepower, Game booster, james eşek gibi sözde markalardan alması lazım değil mi? Ekipmanların ilahı sandığınız Logitech, SteelSeries, Corsair, HyperX gibi markalar Lamzu, Endgame, Ninjutso, VGN, Pulsar, Darmoshark gibi markaların yanında çöp kalıyor.

Son düzenleme:
Hocam sınır dışı edilecektim az daha. Öte sokak bile duymuş olabilir kahkahamı, elim ayağım titredi ya :D

1.Lamzu maya.
4.Ninjutso Sora 4K.
5.VGN Dragonfly F1 Pro.
Ayrıca kimse konu sahibini dikkate almamış, o listeden Ninjutso tercih et Wraith sitesinden, promo kod: SWAR50.

Yeni konular

Geri
Yukarı