Fare tutarken elin terlemesi

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Sorum başlıktaki gibi, fareyi 5 dakika tutmam yetiyor, elim ter içerisinde kalıyor. Kullandığım mouselardan kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Bunu başka yaşayan var mı? Mouse tutarken elimin normalden fazla terlediğini düşünüyorum.

Hafif olması amacıyla gövde yüzeyi delikli olan ürünler mevcut. Onlara geçmenizi öneririm. Ciddi oranda terlemeyi azaltılacaktır.

CM MM710 gibi...

Farenizi değiştirmeyi düşünmüyorsanız her fırsatta elinizi çekip havalandırmanız lazım. Yoksa aynısını yaşarsınız.
Daha 2 gün önce yeni fare aldım uzun bir süre değiştirmeyi düşünmüyorum. Mecbur sürekli bir peçete tutacağım yanımda, oyun oynarken elimi silmek için herhalde. 😅

Kusura bakmayın arkadaşlar 2 gün dür mobil de sorun var sanırım istemdigim halde mesaj yerine alıntı yapıyor , başka tel den yazıyorum moderatör ler de idare etsin , isteyerek yapmıyorum .
Benim elim de terliyor , sileceksin ne yapacaksın başka yol yok .

Son düzenleme:
Sempatik sistemin fazla çalışmasından kaynaklı oluyor. Normal kullanım için konuşmak gerekirse o an size normal gelse de bilinçaltınızda stres varsa vücudunuz ona göre ter üretir. Ki zaten rekabetçi oyunlar falan oynuyorsanız eliniz sırılsıklamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı