HyperX Cloud 2 vs Arctis Nova 1

Mikrofon kalitesi iyi midir? BlackShark V2 X düşünmüştüm ilk önce fiyatını beğendiğim için.
Evet mikrofon kalitesi gayet iyi. Hayır V2X almayın. V2SE çok saha iyi, bütçeniz de varken önermem.

Link atabilir misiniz hocam?

O fiyatlara bu varken hiçbiri alınmaz. Mikrofonu harici mikrofonu aratmıyor, sahne genişliği ve kalitesi çok başarılı ve övülen bir cihaz.

O fiyatlara bu varken hiçbiri alınmaz. Mikrofonu harici mikrofonu aratmıyor, sahne genişliği ve kalitesi çok başarılı ve övülen bir cihaz.
Şuan 2900'a düşmüş. Hala fiyatını hak etmediğini düşünüyorum arada 300-400 fark varken V2 SE ile. Konu sahibine kalmış, malzeme kalitesi V2SE'nin daha iyi ve HS80'de mikrofon iyi onun dışında belirgin bir farkları yok ikisinin. Profesyonel konuşma, içerik üretmeyle alakalı bir şey yapan zaten harici alıyor mikrofonunu.

Şu an 2900'a düşmüş. Hala fiyatını hak etmediğini düşünüyorum arada 300-400 fark varken V2 SE ile. Konu sahibine kalmış, malzeme kalitesi v2SE'nin daha iyi ve HS80'de mikrofon iyi onun dışında belirgin bir farkları yok ikisinin. Profesyonel konuşma, içerik üretmeyle alakalı bir şey yapan zaten harici alıyor mikrofonunu.

50 mm sürücü kullanan piyasada bir G PRO X bir de bu var fiyatını gayet hak ediyor bence. HS80'in sahne genişliği v2'den daha iyiydi SE'yi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Düz V2 ile HS80'i müzik için denediğimde HS80 daha çevresel ve temiz bir ses veriyordu. V2'de 40mm sürücü var diye biliyordum 50 varmış. Dediğin gibi aşağı yukarı benzer cihazlar ama benim tercihim HS80 olurdu.
V2SE'de EQ ayarı yaptınız mı acaba? Kutudan çıkan sesiyle mi denediniz? İkisi de EQ yapıldığında benzer sonuçlar veriyor ben ikisini de denedim V2SE'yi daha başarılı buldum. Bu arada 50mm sürücüyü de hiç olmayan bir şey gibi anlatmanız değişik.

V2SE'de EQ ayarı yaptınız mı acaba? Kutudan çıkan sesiyle mi denediniz? İkisi de EQ yapıldığında benzer sonuçlar veriyor ben ikisini de denedim v2SE'yi daha başarılı buldum. Bu arada 50mm sürücüyü de hiç olmayan bir şey gibi anlatmanız değişik.

Peace ile Auto EQ yapıp DTS ile dinledim ikisini de benimki düz V2 idi demek ki SE daha iyiymiş. Bu fiyat bandında başka 50mm kullanan kulaklık V2 serisi, HS80 ve G PRO X dışında ben bilmiyorum. Biraz da benim heyecanıma geldi kusura bakmayın.

Peace ile Auto EQ yapıp DTS ile dinledim ikisini de benimki düz V2 idi demek ki SE daha iyiymiş. Bu fiyat bandında başka 50mm kullanan kulaklık V2 serisi, HS80 ve G PRO X dışında ben bilmiyorum. Biraz da benim heyecanıma geldi kusura bakmayın.
SE ile aralarında fark yok diye biliyorum. Bana da V2SE iyi geldi bilemedim. Konu sahibi kararını versin ama benim tercihim V2 SE olurdu 400TL gibi bir fark yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı