Fare ve klavyenin ikisini de 8 bin Hertz'de kullanmak sorun yaratır mı?

Kiss0fdeath

Hectopat
Az önce Wraith W75 sipariş geçtim. Bu klavye 8K destekliyor. Fare olarak da yine 8K destekleyen Razer Viper V3 Pro sipariş geçeceğim. Sizce ikisini birden 8K'da kullanmak işlemciyi fazla yorar mı ve oyunlarda sıkıntı çıkartır mı?

Az önce Wraith W75 sipariş geçtim. Bu klavye 8K destekliyor. Fare olarak da yine 8K destekleyen Razer Viper V3 Pro sipariş geçeceğim. Sizce ikisini birden 8K'da kullanmak işlemciyi fazla yorar mı ve oyunlarda sıkıntı çıkartır mı?

Şu an 4 k bile tam oturmamışken 8 k kullanmak iyi olmaz, eğer iyi bir işlemciniz varsa çok az etkilenir.

Hocam 1K üstünü mantıklı bulmuyorum, bir sürü mouse da test ettim 500 ile 1000 arasında fark var ama 1kdan sonra fark olmuyor.

Hocam aldık artık. Sadece sorun çıkartır mı onu merak ettim.

Sisteme göre değişir hocam, siz en iyisi 1kdan 8kya kadar hepsini deneyin kendiniz karar verin geldiği zaman.

(mouse için konusuyorum)
Hayır, satış politikası, çocouk kandırmaca . Kullanmıyorum bile. VIPER V3 PRO kazık bir ürün

1716413236687.png

8000'e alıp FPS oyunu girsen en güçlü işlemci de olsa inanılmaz fazla CPU kullanır anlık FPS'in düşer. Maksimum kullanacağın Hz 4000 olsun o da iyi işlemcin ve 165 Hz+ ekranın varsa. Ben 2000 Hz kullanıyorum 4000 yerine ve fazlasıyla memnunum açıkçası yeterli.

Geri
Yukarı