Fare zehri içen biri ölür mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Küçük paketler halinde fare zehirleri var, diyelim ki onlardan bir adetini suya karıştırıp içsek, çok geçmeden hemen hastaneye götürülse yani 15-20-30 dk içerisinde ve müdahale edilse, kurtulma ihtimali var mı? Yoksa her halükarda ölür mü kişi?

Bu karışımı içen birinin hayatındaki bütün problemler çözülür. Hatta başka problemleri bile olmaz :D

Merhaba arkadaşlar, tabii ki böyle bir amacım yok, sadece merak ettim.

Eğer biri 150 gr fare zehri, 25 ML sentetik tiner ve 500 ML suyu karıştırarak içerse ne gibi bir şey yaşar? Bakın buradaki asıl soru bunları suya karıştırıp içmemizdir. Eğer böyle bir şey olursa kişi sakat mı kalır? Yoksa zehirlenerek ölür mü?
Ölür. Fare zehri den zehirlenme yaşarsın falan da üstüne sentetik tiner koyunca işin rengi değişir. Baban senden bir bardak su istemişti değil mi?

Eğer biri 150 gr fare zehri, 25 ML sentetik tiner ve 500 ML suyu karıştırarak içerse ne gibi bir şey yaşar? Bakın buradaki asıl soru bunları suya karıştırıp içmemizdir. Eğer böyle bir şey olursa kişi sakat mı kalır? Yoksa zehirlenerek ölür mü?

Eceli gelirse ölür. Adamı paraşütsüz uzaydan at eceli gelmeden ölmez. Ama soruyorsan büyük ihtimalle ölür.

Meyve suyuna karıştırıp suyu içtim ve bir tatlı kaşığı da tanesinden yedim farmin fare zehiri. 2 saat oldu neden etki etmedi

Deneme yanarsın, yakarsın.
Lütfen babandan dızladığın tineri ve fare zehrini yerine bırak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı