Farelerde olan IPS değeri en önemli şey midir?

Bütçe
1200

dulmeşin

Hectopat
Daha fazla  
Bir mouse almaya karar verdim, araştırmaya başladım ancak aklim cok karıştı. Razer DeathAdder V2 650 IPS Logitech 502 450 IPS bu Razer fareyi daha mi iyi yapar? (önerilere açığım bütçe 1000-1200, daha cok FPS oyunlari oynuyorum ve yuksek ranklarda Corsair Katar Pro yeterli olmayabiliyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçe bandında alabileceğiniz en iyi fare budur (ayrıca bu), şiddetle tavsiye ederim. Farelerin sensörleri aynı sadece tasarımları farklı, hangisini beğenirseniz.
IPS ne kadar yüksekse, fareyi çok hızlı çevirdiğinizde takılma ihtimali o kadar azdır. Aslına bakarsanız da 450IPS de sizi tatmin eder 650IPS de, sonuçta saniyede 100km hızla çevirmiyoruz ya fareyi :).

Bu bütçe bandında alabileceğiniz en iyi fare budur (ayrıca bu), şiddetle tavsiye ederim. Farelerin sensörleri aynı sadece tasarımları farklı, hangisini beğenirseniz.
IPS ne kadar yüksekse, fareyi çok hızlı çevirdiğinizde takılma ihtimali o kadar azdır. Aslına bakarsanız da 450IPS de sizi tatmin eder 650IPS de, sonuçta saniyede 100km hızla çevirmiyoruz ya fareyi :).
Bu fare nedir ilk defa görüyorum, bilindik bir markanın ürünü müdür

Çok kaliteli bir markadır, hatta Rocket Jump Ninja (çok iyi bir Quake oyuncusu ve çok uzman bir fare inceleyicisi), size önermiş olduğum M42 modelini TOP40 Mice serisinde 7. sıraya koymuş, harika bir şey.
Birazcık baktım garanti olayında problem olabiliyormuş, gerçi tam bakamadim bilgilendirebilir misiniz hocam?

Kablosunu çok gömmüşler bilemedim ama cok secenegimde yok givi

Son düzenleme:
Birazcık baktım garanti olayında problem olabiliyormuş, gerçi tam bakamadim bilgilendirebilir misiniz hocam?

Kablosunu çok gömmüşler bilemedim ama cok secenegimde yok givi
Bu denli kaliteli bir fare için garantilik bir durum olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Kablosu hakkında kötü yorum yapanların olduğu bir link atabilirseniz çok memnun olurum. Dilerseniz Amazon üzerinden yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Geri
Yukarı