Farenin makrosu Hypixel'de ban sebebi mi?

NeganLucille

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Razer marka mouse kullanıyorum, farenin kendi programından makro etkinleştirdim Hypixel'de yaklaşık yarım saattir makro kullanıyorum ve şu an herhangi bir sorun yaşamadım, sizce problem olur mu? Bir de delay yazan kısma yorumlarda gördüğüm için 0.02 yaptım tam olarak ne anlama geliyor bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Ben 3 yıl boyunca kullandım hiçbir sıkıntı çıkmadı ama yeni falan eklendiyse ya da değiştiyse bilemiyorum.
Sıkıntı çıkmaması serbest olduğu anlamına gelmez. Tespit edildiği durumda Hypixel yetkili ekibi tarafından işlem uygulanabilir.

Aşağıdaki sayfada da "izin verilmeyen değişiklikler" kısmında otomatik tıklayıcı yazılımların sunucuda kullanımının yasak olduğu belirtilmiş.
1716311150180.png

Sıkıntı çıkmaması serbest olduğu anlamına gelmez. Tespit edildiği durumda Hypixel yetkili ekibi tarafından işlem uygulanabilir.

Aşağıdaki sayfada da "izin verilmeyen değişiklikler" kısmında otomatik tıklayıcı yazılımların sunucuda kullanımının yasak olduğu belirtilmiş.
Eki Görüntüle 2201320

Makroyu belli bir CPS'e sabitlerseniz anlaşılmaz ben o şekilde kullandım.

Eki Görüntüle 2201320
Normalde kullanmam fakat oynadığım oyun modunda makronun yasak olduğuna inanmıyorum,kesinlikle makro kullanılıyor ama ispatlayamıyorum öyle bir problem var ayrıca kullandığım yazılım mousenin direkt kendi programına ait,deneyip öğreneceğiz artık.

14-15CPS civarı kullanırsanız ban yemezsiniz. Ancak ban sebebi olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabii.

14-14 CPS olarak değil de delay vs var Razer'in programında onu 0.02 sn yaptım onun harici ayar yapılıyor mu makro özelinde bilmiyorum.

Normalde kullanmam fakat oynadığım oyun modunda makronun yasak olduğuna inanmıyorum, kesinlikle makro kullanılıyor ama ispatlayamıyorum öyle bir problem var ayrıca kullandığım yazılım Mouse'un direkt kendi programına ait, deneyip öğreneceğiz artık.
Kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Bunlar Hypixel'in genel sunucu kuralları. Oynadığınız modda da muhtemelen bu kurallar geçerlidir, yine de isterseniz Hypixel desteğine sorabilirsiniz.

Ben 13 CPS kullanmama rağmen bugün perma ban yedim ve desteğe yazdım fakat açacaklarını sanmıyorum açma .d büyük ihtimal makrodan ban yemedim ama

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı