Farenin makrosu Hypixel'de ban sebebi mi?

NeganLucille

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Razer marka mouse kullanıyorum, farenin kendi programından makro etkinleştirdim Hypixel'de yaklaşık yarım saattir makro kullanıyorum ve şu an herhangi bir sorun yaşamadım, sizce problem olur mu? Bir de delay yazan kısma yorumlarda gördüğüm için 0.02 yaptım tam olarak ne anlama geliyor bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

13CPS'den daha fazladır muhtemelen.
Hayır. 13CPS ayarlıydı ve kullanırken ben ayrıca mouseye tıklamıyordum

acaba başka birşeyden dolayı ban yemiş olabilirmiyim çünkü makro,hile kullananlar bile 1 ay ve 1 yıl arası ban yiyor perma yiyen görmedim hileden dolayı ve genellikle makrolar hypixelin watchdog denen koruma sistemi ile ban yiyor fakat bende direk yetkililer ban atmış

Son düzenleme:
Ben 13 CPS kullanmama rağmen bugün perma ban yedim ve desteğe yazdım fakat açacaklarını sanmıyorum açma .d (build battlede açmama rağmen)
Kendi mousenin makrosunu mu yoksa farklı bir program mı kullandın?

Baktım 11.4 cps

Hayır. 13CPS ayarlıydı ve kullanırken ben ayrıca fareye tıklamıyordum

Acaba başka bir şeyden dolayı ban yemiş olabilir miyim çünkü makro, hile kullananlar bile 1 ay ve 1 yıl arası ban yiyor perma yiyen görmedim hileden dolayı ve genellikle makrolar Hypixel'in watchdog denen koruma sistemi ile ban yiyor fakat bende direk yetkililer ban atmış

Muhtemelen makronu videoya çekmiş olabilirler veya direkt yetkili birine makro açmış olabilirsin.

acaba başka birşeyden dolayı ban yemiş olabilirmiyim çünkü makro,hile kullananlar bile 1 ay ve 1 yıl arası ban yiyor perma yiyen görmedim hileden dolayı ve genellikle makrolar hypixelin watchdog denen koruma sistemi ile ban yiyor fakat bende direk yetkililer ban atmış
Ben yine de risk alarak kullanacağım çünkü mini game tnt tag oynuyorum ve herkes normal dışı vuruyor.

acaba başka birşeyden dolayı ban yemiş olabilirmiyim çünkü makro,hile kullananlar bile 1 ay ve 1 yıl arası ban yiyor perma yiyen görmedim hileden dolayı

Kendi mousenin makrosunu mu yoksa farklı bir program mı kullandın?

Baktım 11.4 cps
anladım fakat yetkili biri sadece videoya bakarak benim makro olduğumu anlayamaz veya yetkiliye makro kullandığımda benim (kesin olarak) makro olduğumu bilemez

Kendi faremin makrosu fakat makrodan yediğimi düşünmüyorum çünkü genellikle hile, makrolar 1 ay veya 1 yıl gibi bir süre ban yiyor fakat ben direk perma yemişim ve genellikle hileler Hypixel'in koruma sistemi olan watchdog tarafından ban yer ben ise direk yetkililer tarafından ban yemişim,

O zaman tahmin olarak söyleyeyim direkt otomatik değil de manuel atıldığı için perma yemişsin, geçmiş olsun.

O zaman tahmin olarak söyleyeyim direkt otomatik değil de manuel atıldığı için perma yemişsin, geçmiş olsun.

Büyük ihtimal bir yetkiliye denk geldim gerçekten şansızlık .d

Büyük ihtimal bir yetkiliye denk geldim gerçekten şansızlık .d
makrodan felan değilmiş bir yanlışlık olmuş açtılar tekrar banı .d

makrodan felan değilmiş bir yanlışlık olmuş açtılar tekrar banı .d 13 cpsden yiyeceğimi düşünmüyordum zaten

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı