Fareye kola dökülmesi sorun olur mu?

Benim kedi benim kolayı döktü. Yarısından çoğu mouse Pad'e gitti fareye taş çatlasa çay bardağının çeyreği kadar dökülmüştür. Dökülen kısım sol tarafı, fazla dökülmedi Click kısmına. Mouseyi aşağı tutum diğer taraflara dağılmadan aksın diye. Sonra soğuk fönle kuruttum şu an çalışıyor eskisi gibi. Bir sıkıntı olur mu sizce?

Benim kedi benim kolayı döktü. Yarısından çoğu mouse Pad'e gitti fareye taş çatlasa çay bardağının çeyreği kadar dökülmüştür. Dökülen kısım sol tarafı, fazla dökülmedi Click kısmına. Mouseyi aşağı tutum diğer taraflara dağılmadan aksın diye. Sonra soğuk fönle kuruttum şu an çalışıyor eskisi gibi. Bir sıkıntı olur mu sizce?
Fareye çok fazla dökülmediyse bir aksaklık çıkmaz zamanında benimde fareme soda dökülmüştü halen çalışır vaziyette.

Hocam satacağım ondan endişeliyim bir sorun çıkar mı diye. Yoksa kendim kullanmaya devam etsem bir şeyler dener yaparım. Riske girerdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kola içine nüfuz ettiyse yüksek ihtimalle oksitlenmeden ve kısa devreden bozulacak. Asitli sıvılar devreleri mahvediyor. Böyle bir durumda hemen su ile yıkayıp pirince yatırmak kurtarma şansını artırıyor. Pirincin içine suyu muhafaza edecek küçük pamuk veya bez parçası da koyun.

Geri
Yukarı