Fareyi hareket ettirince bağlantısı kesiliyor

osmanggümüş

Decapat
2 ay önce G300S mouse'um bozuldu. Bozuldu diye bahsettiğim şey mouse hareket edince Windows'tan USB giriş çıkışında olan bildirim sesi geliyordu. Bu olaydan sonra Steelseries Rival 105 aldım ve yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Mouse'u hareket ettirdiğim anda bağlantısı kopuyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

2 ay önce G300S mouse'um bozuldu. Bozuldu diye bahsettiğim şey mouse hareket edince Windows'tan USB giriş çıkışında olan bildirim sesi geliyordu. Bu olaydan sonra Steelseries Rival 105 aldım ve yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Mouse'u hareket ettirdiğim anda bağlantısı kopuyor. Bu sorunu nasıl çözerim?
Aygıt yöneticisine girip, fareler kısmını genişletip eski aygıtları ve görünümden gizli aygıtları açıp görünen aygıtları kaldırın tekrar aygıt bağlayın güncellemeleriniz tam olsun şuan bende aynı problemle uğraşıyordum bilgisayarın güncellemesinden dolayı yapıyormuş

Aygıt yöneticisine girip, fareler kısmını genişletip eski aygıtları ve görünümden gizli aygıtları açıp görünen aygıtları kaldırın tekrar aygıt bağlayın güncellemeleriniz tam olsun şu an bende aynı problemle uğraşıyordum bilgisayarın güncellemesinden dolayı yapıyormuş

aynı sorunla bende karşılaşıyorum ama aygıtları kaldırın derken neyi kast ettiniz aygıt yöneticisindeki
bütün insan arabirim aygıtlarını kaldıralım mı? şu an sadece steelseries'in aygıtlarını kaldırıp mouse ı tekrar bağladım umarım düzelir çok can sıkıcı

Geri
Yukarı