Farklı bir internet servis sağlayıcısına geçilirse Ping yükselir mi?

Baran0141

Hectopat
Yer
Nordland
Şu an Türk Telekom kullanmaktayım ve Speedtest'de 9 ping alıyorum. Anlaşmam bittiği için ve Milllenicom daha ucuza geldiği için Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Ping değerim yükselir mi? Türk Telekom ADSL altyapısı var. Maximum 16 alabiliyorum.

Şu an Türk Telekom kullanmaktayım ve Speedtest'de 9 ping alıyorum. Anlaşmam bittiği için ve milllenicom daha ucuza geldiği için Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Ping değerim yükselir mi? Türk Telekom ADSL altyapısı var. Maximum 16 alabiliyorum.

Millenicom'dan uzak dur bağlarlar daha ölsen ulaşamazsınız zaten bir sağlayıcı zar zor iptal ettirdim ben telefonları acmiyrolar müşteri hizmetleri rezalet.

Şu an Türk Telekom kullanmaktayım ve Speedtest'de 9 ping alıyorum. Anlaşmam bittiği için ve milllenicom daha ucuza geldiği için Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Ping değerim yükselir mi? Türk Telekom ADSL altyapısı var. Maximum 16 alabiliyorum.

Mahallesinde fiberi olmayan ben paketimi 25Mbps'den 50 yaptığımda ping değerlerinde 10ms kadar düşüş olmuştu herkes için geçerli olmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı