Hangi internet servis sağlayıcısına geçmeliyim?

Rimec

Kilopat
Daha fazla  
1596572521302.png

Arkadaşlar malum forumda açtığım konuları bilirsiniz Türk Telekom ile sözleşmem bu ay bitiyor ve çok kötü hizmet alıyorum. Yeni bir internet sağlayacağısına geçmeyi düşünüyorum Kablonet ve Turkcell altyapısı olmadığı için geçemiyorum sizce TürkNet geçmem mantıklı mıdır?

Buraya da bakabilirsin;

Eki Görüntüle 631165

Arkadaşlar malum forumda açtığım konuları bilirsiniz Türk Telekom ile sözleşmem bu ay bitiyor ve çok kötü hizmet alıyorum. Yeni bir internet sağlayacağısına geçmeyi düşünüyorum Kablonet ve Turkcell altyapısı olmadığı için geçemiyorum sizce TürkNet geçmem mantıklı mıdır?
Millenicom, TTNET ve Turkcell altyapısı kullanıyor.
Eğer iyi bir altyapınız var ise kesinlikle Millenicom'a geçmelisiniz. ( Altyapınız yoksa yol belli. Superbox. )

2 ay sonra taahhüt bitince; bende Superonline 6mbps internetten, Millenicom 24mbps'e geçeceğim.

Eki Görüntüle 631165

TürkNet öneririm. 35 down 3 up alıyorum.

Geri
Yukarı