Farklı bir Steam hesabından GTA 5 almak

[crxs]

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben kendi steam hesabımdan GTA 5 online'da sınırsız ban yedim. Aynı bilgisayarda ikinci, bir steam hesabından GTA 5 alıp online mod'a girsem otomatik banlanır mıyım ?

Bir sorun olmaz. Hatta sadece social club hesabı alman yeterli. Onuda kendi hesabının yerine girersin. Gene Steam'da oynuyor gözükürsün. Çünkü ayrıca SC hesabı girmen gerek. Senin hesabın ban yemiş. İstersen rus sitelerinde 15 lira civarına satılıyor.

Ban yediğimi biliyorum zaten ama farklı bir SC hesabı girilmiyor. SC hesapları tek bir steam hesabına bağlı oluyor. Benim sorunum aynı bilgisayar üzerinde kayıtlar olduğu için farklı bir steam hesabında oyun sıkıntı yapar mı ? Çünkü olasılığı var.

Ban yediğimi biliyorum zaten ama farklı bir SC hesabı girilmiyor. SC hesapları tek bir steam hesabına bağlı oluyor. Benim sorunum aynı bilgisayar üzerinde kayıtlar olduğu için farklı bir steam hesabında oyun sıkıntı yapar mı ? Çünkü olasılığı var.
Steam hesabını unlink edemiyor musun SC hesabından?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı