GTA 5 Online'da haksız ban yenir mi?

Daha fazla  
Birkaç gün önce GTA V Online oynuyordum. Var olduğum server de hileci vardı ve birkaç dakika sonra sol tarafta birden fazla oyuncuyu birden öldürdüğüme dair bildirimler görüldü benim ismim ile anlaşılan hileyi kullanan oyuncu beni kurban etmeye çalışıyordu. Benim de o gün bugündür akılımdan çıkmayan o soru. "acaba hesabım gereksiz yere ban yer mi " oldu. Şimdi sizlere soruyorum olay bu hile kullansam hile kullandım derim ki bir zamanlar para hilesi kullanmıştım 1 ay yemiştim o gün bugündür hileye tövbeliyim ki hile kullanacak olsam bu tarz garip hileler yerine para hilesi kullanırım bunu açıklığa kavuşturma nedenim bazıları böyle konu oluşturuyor ama aslın da hile yapmış falan oluyor vs. ne dersiniz kaza kurşununa gider miyim? Yoksa Rockstar Games dosyalardan veya başka herhangi bir sistemden bunun benim yapmadığımı anlayıp bana bulaşmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek sayfasindan alintidir.

Question: I was minding my own business and suddenly received a huge amount of money in GTA Online from a cheater. Am I in trouble?

Answer: To keep the gameplay environment as fair as possible for legitimate players, we routinely do sweeps to separate out cheaters and modders, and to reverse any illegitimate transactions. These sweeps are based on in-game automated detection, examination of suspicious gameplay statistics, and also manually-reviewed evidence submitted by the Community. If you were not engaged in any willful cheating or exploiting yourself, you do not need to worry about getting caught up in our work to separate out cheaters from the rest of the population.

Oyun ortamını meşru oyuncular için mümkün olduğunca adil tutmak için, hile yapanları ve mod yapanları ayırmak ve yasal olmayan işlemleri tersine çevirmek için rutin olarak taramalar yapıyoruz. Bu taramalar, oyun içi otomatik algılamaya, şüpheli oyun istatistiklerinin incelenmesine ve ayrıca Topluluk tarafından sunulan manuel olarak gözden geçirilmiş kanıtlara dayanmaktadır. Kasıtlı bir hile yapmadıysanız veya kendinizi sömürmediyseniz, hile yapanları nüfusun geri kalanından ayırmak için yaptığımız işe kapılma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Siz hile kullanmadiginiz sürece fazla dert etmenize gerek yok.

Geri
Yukarı