Farklı hesapta kullanılan LoL skin ban yedirir mi?

teeemoooo

Decapat
Merhaba, League of Legends'ta iki tane hesabım var. Birini çok önemsemiyorum ama diğeri main hesabım olduğu için ban yiyebileceğim davranışlardan kaçınıyorum. Sorum şu, ben birinci hesapta skinin olmadığı zamanlar LoL skin kullanıyorum. Ban yemek umrumda da değil açıkçası. Lakin main hesapta hiç LoL skin kullanmadım. 1. hesapta kullandığım LoL skin, main hesabımda hiç kullanmadan ban yedirtir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, League of Legends'ta iki tane hesabım var. Birini çok önemsemiyorum ama diğeri main hesabım olduğu için ban yiyebileceğim davranışlardan kaçınıyorum. Sorum şu, ben birinci hesapta skinin olmadığı zamanlar LoL skin kullanıyorum. Ban yemek umrumda da değil açıkçası. Lakin main hesapta hiç LoL skin kullanmadım. 1. hesapta kullandığım LoL skin, main hesabımda hiç kullanmadan ban yedirtir mi?

LoL'ün 3. parti yazılım engelleme tespit etme sistemini bilmiyorum eğer öyle bir sistem varsa ve çalışıyorsa ban yiyebilirsin. Vanguard ya da valve antihile gibi.

Sadece korkutmak için 1 kere falan ban dalgası yapıldı. Yaklaşık 2 senedir Custom skin ve LoL skinden normal skin kullanıyorum, oyunlarımda chate LoL skin kullandığımı yazıyorum ve ban yemedim.

Custom skinler devre dışı değil mi? Lolskin konusuna gelecek olursak lolskin ban sebebidir ama sistem tespit edemez. Yani kullansanız ban yemessiniz.

Geri
Yukarı