Farklı ISS geçerken boş port sorunu yaşanır mı?

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Bizim şu anda Türk Telekom internetimiz var 25 MB down 6MB upload. taahhüdü bitince Netspeed'e geçmeyi planlıyorum şu anda sorguladığımda boş port yok diyor geçerken sorun yaşar mıyım şu anda internet var geçerken port yok sorunu yaşar mıyım?

Bizim şu anda Türk Telekom internetimiz var 25 MB down 6MB upload. taahhüdü bitince Netspeed'e geçmeyi planlıyorum şu anda sorguladığımda boş port yok diyor geçerken sorun yaşar mıyım şu anda internet var geçerken port yok sorunu yaşar mıyım?
Boş port olmamasının sebebi hali hazırda portu kullandığın için. Eğer farklı bir İSS’ye geçersen Türk Telekom’u iptal ederek değil direkt Netspeed müşteri hizmetleriyle konuşup onların bu geçişi yapmasını isteyin.

Boş port olmamasının sebebi halihazırda portu kullandığın için. Eğer farklı bir ISS'ye geçersen Türk Telekom'u iptal ederek değil direkt Netspeed müşteri hizmetleriyle konuşup onların bu geçişi yapmasını isteyin.

Hocam geçerken kapatsam portumu farklı ISS geçeceğim için biri kapabilir mi? Zaten genel olarak da boş port yok mahallede.

Hocam geçerken kapatsam portumu farklı ISS geçeceğim için biri kapabilir mi? Zaten genel olarak da boş port yok mahallede.
Öyle bir ihtimal var açıkçası. Bende Türk Telekom’dan Türknet’e geçiş yaptım aynı şekilde boş port yok diye altyapı sorgulamasında çıkıyordu karşıma. Ama Türk Telekom’u iptal etmeden Türknet’e geçiş yaptığım için herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı