Farklı Monster yazılımı yüklemek

NscN

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bende Monster Abra A5 v15.2 var. Bilgisayarıma BIOS Update yaptıktan sonra fanlar deli gibi dönmeye başladı. Isınma sorunu yok bilgisayarımda. Bu fanları Monster'ın farklı sürümdeki yazılımlarıyla ayarlasam sorun yaşar mıyım? Daha önce deneyen olduysa yardımcı olur musunuz?

Tahminimce bir problem yaşamazsınız. Hatta fan hızını ayarlamak için farklı uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Monster'ın laptoplarında Control Center uygulamasında fan hızını ayarlayabilirsiniz aslında. Neden başka sürümlerde ki programları deniyorsunuz ki?

Monster'ın laptoplarında Control Center uygulamasından fan hızını ayarlayabilirsiniz aslında. Neden başka sürümlerde ki programları deniyorsunuz ki?

Hocam benim bilgisayarım için olan arayüzde fan hızı ayarlama kısmı yok. Bazen fan sesi beni deliye çeviriyor. Durduk yere fan açıyor.

Arkadaşlar merhaba. Bende Monster Abra A5 v15.2 var. Bilgisayarıma BIOS Update yaptıktan sonra fanlar deli gibi dönmeye başladı. Isınma sorunu yok bilgisayarımda. Bu fanları Monster'ın farklı sürümdeki yazılımlarıyla ayarlasam sorun yaşar mıyım? Daha önce deneyen olduysa yardımcı olur musunuz?
Get $Control Center 3.0 from the Microsoft Store bunu yükleyebilirsiniz yeni versiyonu.

Teşekkürler hocam.

Arkadaşlar konuyu dün akşam çözüme kavuşturdum.

Bu yazılım bilgisayara yüklendiğinde bir hata verip programı açmıyor. Bende Abra A5 v15.2 var. Abra A5 v15.6'nın Monster kontrol merkezini yüklediğimde sorunsuz bir şekilde fan ayarı, klavye ışıklandırmasını vs. kullanabiliyorum.

Geri
Yukarı