Farklı Papara desenleri gelir mi?

Dostlar, hepinize iyi günler. Bildiğiniz üzere Papara bundan birkaç gün önce Batman Card'ı piyasaya sürdü. Sizce daha farklı temalarda yani desenlerde kartlar piyasaya sürer mi? Sizin hayalinizdeki kart nasıl olurdu ya da nasıl bir şekilde piyasaya sürmesini isterdiniz?

Yakında askocular kızlara barbie kart çıkartır satılmayan pembe Lite Card sepette kalmadı.

Bunun aykırılıkla bir ilgisi yok. Kendi fikrimi belirttim. Benim fikrime saygılı olmak zorundasın.
Değilim. Fikir değil insanları, gerçekleri göre göre yanlış yönlendiriyorsunuz. Lite Card'ın dezavantajı para çekilememesi, üstelik bir ücreti bile yok? 5TL ve iade ediliyor. Black Card zaten ücretsiz. İkisini aldığında ücret dahii ödemiyorsun ama siz avantajı yok diye geziyorsunuz?

Değilim. Fikir değil insanları, gerçekleri göre göre yanlış yönlendiriyorsunuz. Lite Card'ın dezavantajı para çekilememesi, üstelik bir ücreti bile yok? 5TL ve iade ediliyor. Black Card zaten ücretsiz. İkisini aldığında ücret dahii ödemiyorsun ama siz avantajı yok diye geziyorsunuz?
5 lira ile ne yapacaksın tam olarak?

En büyük dezavantajı yatırdığın parayı çekememen zaten. Bunun yönlendirme ile ilgisi yok ayrıca, bu bir öneri konusu değil. Bana "aykırı olmaya çalışmak için çabalamayın" demişsin ama bunu kimin yapmaya çalıştığını görebiliyoruz 🤣

Evet o yüzden kartı almak pek masraflı değil?

Papara kullanıcılarının hemen hepsi Black Card kullanıyor zaten. Kullanmasa da ücretsiz çıkartabiliyor. Black Card'dan da para çekilebiliyor?

Ne ara Lite Card'dan Black Card'a geldin? Bence bu konuyu kapatalım. Daha neyi tartıştığını bile bilmiyorsun.

Ne ara Lite Card'dan Black Card'a geldin? Bence bu konuyu kapatalım. Daha neyi tartıştığını bile bilmiyorsun.
Her şeyi aynı para çekme harici. Black Card al o gelene kadar Batman Card ile idare et? Zaten uygulamaya kartı ekleyince parasını iade ediyor.
Daha önceden de belirttim. Para çekmek için Black Card'ını kullanırsın, tasarımı hoş, ücretsiz bir kart. Yani kısaca bir işe yaramaz değil, çıkartmasa daha iyi olacak bir durum da yok. Beğenmediysen almazsın olur biter. Kimse sana ücretsiz olan bir şeyi ne olur al diye yalvarmaz. Sen neyi tartışığını dahi bilmiyorsun asıl. İlk alıntıladığım mesajda belirtmişim zaten.

En büyük dezavantajı yatırdığın parayı çekememen zaten.
Sözleşmeli hesap varsa Lite Card ile de para çekilebiliyor ama doğrudan banka hesabına göndermek daha kolay.

İlginç tasarımlı kartlar değil de mobil temassız ödeme eklenmeli. Bir sürü kredi kartı taşımayı çok güzel önlüyor ve puan da kazandırıyor. Tosla yapabiliyorsa Papara da yapabilir. Eczane kampanyası dışında pek bir şeye yaramıyordu. Şimdi de Steam kampanyası var. :)

Kredi kartlarında olduğu gibi Gold ve Platinum eklenebilir aslında. Şu anda her müşteriye aynı avantajlar sunuluyor ve bazıları da sadece iade için kartı kullanıyor. Hesapta belirli bir tutarda bakiye tutanlara veya harcama yapanlara ayrıcalık tanınması hoş olurdu.

Daha önceden de belirttim. Para çekmek için Black Card'ını kullanırsın, tasarımı hoş, ücretsiz bir kart. Yani kısaca bir işe yaramaz değil, çıkartmasa daha iyi olacak bir durum da yok. Beğenmediysen almazsın olur biter. Kimse sana ücretsiz olan bir şeyi ne olur al diye yalvarmaz. Sen neyi tartışığını dahi bilmiyorsun asıl. İlk alıntıladığım mesajda belirtmişim zaten.

Daha hâlâ kendi fikrini benimsetmeye çalışıyorsun. Kendi fikrim, sana ne?😀 ne kızmaya hakkın var ne de linçlemeye... Durduk yere tartışma yaratıyorsun "kendince".

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı