Sıvı soğutma tavsiyesi

Bütçe
3000-2500
Konu başlığı sıvı sogutma olduğu icin bu öneride bulundum. Şahsen hiçbir bilgisayarıma da kule tipi takmadım ben o konuda bir öneride bulunamam ama ilerde sistem upgrade etmek isterse kule tipi yine yetersiz kalır en azından böylelikle sıvı soğutmayı değiştirmek zorunda kalmaz arkadaş benim fikrim bu yönde

Konu başlığı sıvı sogutma olduğu icin bu öneride bulundum. Şahsen hiçbir bilgisayarıma da kule tipi takmadım ben o konuda bir öneride bulunamam ama ileride sistem yükseltme etmek isterse kule tipi yine yetersiz kalır en azından böylelikle sıvı soğutmayı değiştirmek zorunda kalmaz arkadaş benim fikrim bu yönde

Sende bir yandan haklısın hangisinin kurlumu rahat sa onu alacağım xd çok da zamana oynamama gerek yok zaten askere 1-2yil kalmiş askere gideceğim zaten hep abilerim oynar idare etsin yeter ama kurluş olarak sıvı daha i yse onu alırım aslında orada bütçe olarak 2500-3000 yazmama bakmayın fark etmez yani 5bine kadar alabilirim ama mantıksız o kadar para vermey o yüzden 3K flan yazdım beni önümüzdeki 2-3yil idare etsin yeter zaten askerden geldikten sonra farkı bir düzey sistem dizeceğim pek de önemli değil yani ama yani senin bu kadar deneyimli konuşman beni benden aldı o yüzden büyük ihtimal sıvı soğutucuyu alirim

Geri
Yukarı