Farklı PC'lerde farklı ping problemi

Adarcebe

Kilopat
Daha fazla  
Benim arkadaşımın bir ping problemi var ve benim oyundaki takım arkadaşım olur kendisi. Durum şöyle. Arkadaşım kısa bir süre önce kendine yeni bir diz üstü bilgisayar aldı ve onu kullanmaya başlamıştı. Fakat eski bilgisayarında wifi üzerinden internete bağlanıp herhangi bir şey yaparken ping ile ilgili bir problemi yoktu. Yeni bilgisayarında ise aynı şekilde internete bağlanarak oyunumuzu oynamak istedik ve çok ilginç bir şekilde ping problemi yaşamaya başladı. Ping resmen kafayı yemişcesine bir yükselip bir düşüyordu. İnternet driverlarını güncellememize rağmen bu problem ortadan kalkmadı. Acaba ne yapmalıyız ? Bana yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı durum bendede var

yenı pc alıdım sorun olmaya başladı pıng bı yukselıp bı alcalıyor ne yapmalıyım lol oynuyorum kafayı yıcem sınırden yenı pc kırcam bı açıklayın lutfen

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı