Farklı site ve mağazalardan sistem toplamak

GokhanSr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, internet üzerinden sadece Vatan, İtopya vs. gibi sitelerden tek site olarak bilgisayar toplamak yerine Akakçe ve Cimri gibi sitelerden en ucuzunu bulup alıp kendimiz montajlamak ne kadar doğru? Güveni nasıl sağlıyoruz ve bilgisayar montajında tek kafama takılan bir şey var PSU montajı, ne sistem toplarsak toplayalım, tüm kablolar aynı mı? Bunu nereden anlayıp doğru tercihler yapılabilir?

Teşekkürler arkadaşlar zaten toplama hakkında bir konum vardı ve kafam karışık biraz yani eğer kablolarda bir farklılık olmaz diyorsanız ben montajı kendim de yapabilirim. O zaman Akakçe ve cimri gibi sitelerden en uygununu bulup alışveriş yapmak daha mı mantıklı?

Teşekkürler arkadaşlar zaten toplama hakkında bir konum vardı ve kafam karışık biraz yani eğer kablolarda bir farklılık olmaz diyorsanız ben montajı kendim de yapabilirim. O zaman Akakçe ve cimri gibi sitelerden en uygununu bulup alışveriş yapmak daha mı mantıklı?
Technopat'ın her sistem videosunda detaylı gösteriyorlar. Toplarken bir yerde sorun yaşarsan bakabilirsin. Her detayını gösteriyorlar.

Geri
Yukarı