Çözüldü Farklı tonda olan ses nasıl aynılaştırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rauf.k

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar Adobe Premiere programında şiir montajı yapıyorum. Şiirin sonunda arka fonda çocuk sesi olduğundan şiiri diyen adamdan o kısmı yeniden deyip göndermesini istedim. Gönderdi ama ses önceki sesten farklı çıkıyor. Bu farkı nasıl ortadan kaldırabilirim?

Çözüm
Ses dosyasını editlemeniz ve pitch correction yapmanız lazım. Bunu komple şarkıları kayıt alıp mix & mastering yaptığımız programlarla yapmanız gerekiyor bu da biraz karmaşıklaştırabilir durumu ama burada ihtiyacınız olan kadarı var. Tek sıkıntı cubase.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cevabınız için teşekkür ederim ama istediğim bu değil. iZotopeRX9 programıyla videodan çocuk sesini silerek sorunu hallettim.
Ses dosyasını editlemeniz ve pitch correction yapmanız lazım. Bunu komple şarkıları kayıt alıp mix & mastering yaptığımız programlarla yapmanız gerekiyor bu da biraz karmaşıklaştırabilir durumu ama burada ihtiyacınız olan kadarı var. Tek sıkıntı cubase.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cevabınız için teşekkür ederim ama istediğim bu değil. iZotopeRX9 programıyla videodan çocuk sesini silerek sorunu hallettim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı