Farming Simulatör Kasma Sorunu

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar FS19 oynarken, 1920x1080 çözünürlük, çok yüksek ayarlarda oynuyorum ve FPS 30-40. Neden böyle? Sistemim gayet iyi ve başkaları 70-80 FPS alırken ben niye 30-40 FPS civarında alıyorum. Sebebini bilen veya çözen varsa yardımcı olabilir mi?
Sistemim;
Anakart►MSI B250M BAZOOKA
İşlemci►İntel I7 6700 3.4 Ghz
Ram►Kingston Hyperx Savage DDR4 8 GB 2133 Mhz
Ekran Kartı►ASUS STRIX RX 580 T8G 256 Bit
SSD►Samsung 950 PRO 256 GB M.2
HDD►Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache
PSU►Aerocool KCAS 600W Kasa►Dark Shadow

Oyun orijinal mi? Yeni çıktığı için bazı sorunları olabilir. Bazı ayarları kısmayı deneyin.
MSI Afterburner ile oyun içi CPU, GPU, Bellek kullanım ve sıcaklık değerlerini paylaşın.
MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi - Technopat
Orijinal. Başlatma seçeneklerine "-disableFramerateLimiter" yazdım sadece FPS limitleyici kalktı ama FPS yükselmedi. Biliyorum o kod limitleyiciyi kaldırıyor ama belki bir ihtimal onunla alakası vardır diye yazdım olmadı. Oyundaki değerler bunlar:
ç.jpg

Oyun orijinal mi? Yeni çıktığı için bazı sorunları olabilir. Bazı ayarları kısmayı deneyin.
MSI Afterburner ile oyun içi CPU, GPU, Bellek kullanım ve sıcaklık değerlerini paylaşın.
MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi - Technopat
Orijinal. Başlatma seçeneklerine "-disableFramerateLimiter" yazdım sadece FPS limitleyici kalktı ama FPS yükselmedi. Biliyorum o kod limitleyiciyi kaldırıyor ama belki bir ihtimal onunla alakası vardır diye yazdım olmadı. Oyundaki değerler bunlar:

Değerlerde bir sorun göremedim.
Oyunun bazı grafik ayarları iyi optimize edilmemiş olabilir. Kurcalayarak 60 FPS almaya çalışın.
Ayriyeten oyunun destek sistemine aldığınız değerleri iletin. Eğer oyundan kaynaklıysa çözüm sağlasınlar.

Oyunun sayfasında düşük sistem istiyor. Ama gördüğüm değerlerde bir sorun yok.
Bu oyunu yeni motor ile yapacaklardı. Dediğim gibi oyunun destek sistemi ile iletişime geçin.
Anti aliasing gibi FPS öldüren bir ayar açtıysanız kapatın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı