Farming Simulator 2022 açılırken game.xml hatası veriyor

Trolen

Hectopat
Daha fazla  
Dün Epic Games bedava vermişti aldım indirdim fakat oyunu açarken bu şekilde hata veriyor. Kendim araştırdım denedim fakat bir sonuç alamadım.

Dosya Ekleri

• fm22.png
    fm22.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 51
Çözüm
Nvidia denetim masası >3D ayarların yönetilmesi > Program Ayalrarı> Oyunu seçip düşey senkronizasyonu kapatın. Uygula ya basıp oyuna tekrar girmeyi deneyin.

Nvidia denetim masası >3D ayarların yönetilmesi > Program Ayalrarı> Oyunu seçip düşey senkronizasyonu kapatın. Uygula ya basıp oyuna tekrar girmeyi deneyin.
Sorun devam ederse epic games den dosya doğrulaması yapın.
Epic Games Başlatıcısı'nda oyun dosyalarını :

Epic Games Başlatıcısı'nı aç.
Epic Games Kütüphane'nde ilgili oyunu bul.
Oyun adının sağ tarafında yer alan üç noktaya tıkla.
Yönet'i seç.
Doğrula butonuna tıkla.
Doğrulama işleminin tamamlanmasını bekle.
Dün Epic Games bedava vermişti aldım indirdim fakat oyunu açarken bu şekilde hata veriyor. Kendim araştırdım denedim fakat bir sonuç alamadım.
Belgelerim/FarmingSimulator2022/game.xml diye bir dosya var onu açın Vsync yazan satır var orada bir satıra true yazıyor onu false yapın ve kaydedin sonra oyuna girin f3’e basın o zaman düzeliyor ben öyle yaptım zaten oyundaki bu sistem hep aynı oluyor.Bir deneyin düzelecektir o zaman.

Belgelerim/FarmingSimulator2022/game.xml diye bir dosya var onu açın V-Sync yazan satır var orada bir satıra true yazıyor onu false yapın ve kaydedin sonra oyuna girin F3'e basın o zaman düzeliyor ben öyle yaptım zaten oyundaki bu sistem hep aynı oluyor. Bir deneyin düzelecektir o zaman.

Belgelerim klasöründe FM22 dosyası var ama içinde hiçbir dosya yok aynı sorunu BF1 oynarkende yaşamıştım belgelerimde dosyalar gözükmüyordu.

Sorun devam ederse epic games den dosya doğrulaması yapın.
Epic Games Başlatıcısı'nda oyun dosyalarını :

Yönet'i seç.
Doğrula butonuna tıkla.

Çözüm
NVIDIA Denetim Masası >3D ayarların yönetilmesi > Program Ayalrarı> Oyunu seçip düşey senkronizasyonu kapatın. Uygula ya basıp oyuna tekrar girmeyi deneyin.

Sorun devam ederse Epic Games'ten dosya doğrulaması yapın.
Epic Games Başlatıcısı'nda oyun dosyalarını:

Yönet'i seç.
Doğrula butonuna tıkla.

Dosyaları 2. kez doğrulayınca oyun açıldı şu an önceden olmamıştı. Teşekkürler ilgilendiğiniz için arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı