Farming Simulator 2022 hangi haritadan başlanmalı?

Yusufhecnopat

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bu oyunu yüklüyorum. Yeni oynayacağım. Fazla bir bilgim yok. Sizce hangi haritadan başlamalıyım ve mod önerebilir misin? Mod oluyor mu bilmiyorum ama Xbox Game Pass'ten yüklüyorum.

Keyfinize göre istediğiniz haritadan başlayabilirsiniz hocam. Zannedersem Haut-Beyleron haritası oyunda kendiliğinden vardı. Güzel haritadır, başlanabilir bence.

Mod için ne önerebilirsiniz?
FS22 oynamadığım için mod önermem pek doğru olmaz, ancak beğeneceğiniz bir harita için harita modu inceleme videoları izleyip gözünüze hoş geleni indirebilirsiniz.
FS19 oynayacak olursanız, öneri gerekirse falan etiketleyebilirsiniz.

FS22 oynamadığım için mod önermem pek doğru olmaz, ancak beğeneceğiniz bir harita için harita modu inceleme videoları izleyip gözünüze hoş geleni indirebilirsiniz.
FS19 oynayacak olursanız, öneri gerekirse falan etiketleyebilirsiniz.

19 100TL'ye değer mi sizce veya başka yerdem indirsem mod atarmısnız.

@oktaywastaken

Son düzenleme:
19 100TL'ye değer mi sizce veya başka yerdem indirsem mod atarmısnız.

@oktaywastaken
En son baktığımda Game Pass'te vardı, hala varsa oradan indirebilirsiniz hocam. Eğer yoksa, Steam'de de neredeyse hiç indirime girmiyor. 22 varken 100 TL de 19'a vermek size kalmış. Ama alırsanız birkaç mod önerebilirim.

En son baktığımda Game Pass'te vardı, hala varsa oradan indirebilirsiniz hocam. Eğer yoksa, Steam'de de neredeyse hiç indirime girmiyor. 22 varken 100 TL de 19'a vermek size kalmış. Ama alırsanız birkaç mod önerebilirim.

Şu an yok hocam ben başka bir şekilde indireyim o zaman Steam dışında mod öneriniz var mıdır hocam 2019 için.

1670443353849.png

@oktaywastaken

Şu an yok hocam ben başka bir şekilde indireyim o zaman Steam dışında mod öneriniz var mıdır hocam 2019 için.

Eki Görüntüle 1596302

@oktaywastaken
Modhub'dan New Holland TC5.90 biçerdöver, NEW HOLLAND 70 Series traktör paketi önerebilirim. Bunun dışında Modhub'da gezinip başka modlar da bulabilirsiniz. Oyun şu anda yüklü değil o yüzden aklımda kalanları yazdım, biraz az oldu kusura bakmayın :D

Geri
Yukarı