Farming Simulator 22 2021 Q4'de çıkıyor!

KENAN2045

Hectopat
Daha fazla  
Vay be bu foruma hala bu başlık nasıl açılmadı diyerek açtım.
Resmi duyuru yapildi ve bu yılın son çeyreğinde çıkacağının müjdesini verdi.
400'den fazla araç-gerec
Farkli hayvan görünümleri.
4 mevsim modu.
Geliştirilmiş AI (her alanda)
Gelişmiş ses ve grafik
kesin açıklananlar.
Bizi heyecanlandiran ve seveceginiz yenilik var diyerek henuz aciklamadiklari büyük sürprizi duyurmalarini bekliyoruz.
Yabancı forum sitelerinde konusulan ise.
En cok tutan modları resmi oyuna eklemenin yanı sıra, kendine özgü ekonomi-ticaret sistemi, 2 katmanli toprak dokusu ve özgür-parçalı bina yapımı uzerinde çalışıldığı bunlari 2022 de DLC olarak satabilecekleridir.
Özellikle arazinin yanina konulacak kuyudan borularla iletilen fıskiye sulama tarzı çalışmalar yapıldığini bir forumda okumuş olsam da bunun ancak FS22 için temenni olduğunu ve sonraki fslerde gelebileceğini düşünüyorum.
İlk paylaşılan görsellerin ardindan önümüzdeki haftalarda kısmı yenilikler ve oynanış bilgilerinin paylaşılmasını bekliyoruz. Link paylaşmiyorum. Merak edenler resmi hesaplarindan kisa olan tanıtım videosunu ve görsellerini incelleyebilir.

Son düzenleme:
Vay be bu foruma hala bu başlık nasıl açılmadı diyerek açtım.
Resmi duyuru yapildi ve bu yılın son çeyreğinde çıkacağının müjdesini verdi.
400'den fazla araç-gerec
Farkli hayvan görünümleri.
4 mevsim modu.
Geliştirilmiş AI (her alanda)
Gelişmiş ses ve grafik
kesin açıklananlar.
Bizi heyecanlandiran ve seveceginiz yenilik var diyerek henuz aciklamadiklari büyük sürprizi duyurmalarini bekliyoruz.
Yabancı forum sitelerinde konusulan ise.
En cok tutan modları resmi oyuna eklemenin yanı sıra, kendine özgü ekonomi-ticaret sistemi, 2 katmanli toprak dokusu ve özgür-parçalı bina yapımı uzerinde çalışıldığı bunlari 2022 de DLC olarak satabilecekleridir.
Özellikle arazinin yanina konulacak kuyudan borularla iletilen fıskiye sulama tarzı çalışmalar yapıldığini bir forumda okumuş olsam da bunun ancak FS22 için temenni olduğunu ve sonraki fslerde gelebileceğini düşünüyorum.
İlk paylaşılan görsellerin ardindan önümüzdeki haftalarda kısmı yenilikler ve oynanış bilgilerinin paylaşılmasını bekliyoruz. Link paylaşmiyorum. Merak edenler resmi hesaplarindan kisa olan tanıtım videosunu ve görsellerini incelleyebilir.
Her zaman ki gibi Ekim veya Kasım'da çıkar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı