Faşizm ve komünizm ile alakalı kitap önerisi

Faşizm ve komünizm ile alakalı kitaplar önerebilir misiniz?
komünizme komünist manifesto okuyabilirsiniz.

HOI4'e mi başladınız 😀. Faşizm'in (daha doğrusu nasyonal sosyalizm) doğuşu ve Hitler'in iç dünyasını merak ediyorsanız Kavgam okuyabilirsiniz.
Arkadaşın dediği gibi belliki hoi4 e başladınız. Bende eskiden ideolojieri öğrenmeye hoi4 sayesinde başlamıştım.

HOI4'e mi başladınız 😀. Faşizm'in (daha doğrusu nasyonal sosyalizm) doğuşu ve Hitler'in iç dünyasını merak ediyorsanız kavgam okuyabilirsiniz.

HOI4'ü oynuyorum evet biraz acemiyim Hitler'in psikolejisini ve neler yaşadığını çokda olmasa biraz bilirim benim istediğim şekil komünizm ve faşizm veya nasyonal sosyalizmin yanlışı doğrusu yazılı olan kitap türü.

Komünizme komünist manifesto okuyabilirsiniz.

Arkadaşın dediği gibi belliki HOI4'e başladınız. Bende eskiden ideolojieri öğrenmeye HOI4 sayesinde başlamıştım.

Öneriniz için teşekkür ederim HOI4'e başlıyalı 1-2 ay oldu acemiyim ideolejileri biraz oradan öğrendim biraz aoh2'den oyunlarda eğitici olabiliyor :D

HOI4'ü oynuyorum evet biraz acemiyim Hitler'in psikolejisini ve neler yaşadığını çokda olmasa biraz bilirim benim istediğim şekil komünizm ve faşizm veya nasyonal sosyalizmin yanlışı doğrusu yazılı olan kitap türü.
Tamamen tarafsız bir kaynak bulamazsın. Ben anlatayim. komünizm: üretim araçlarının kamulaştırılması ve ihtiyaçlar doğrusunda yaşam. Faş!zm: Aşırı milliyetçilik(kendi ırkını diğer ırklardan üstün görme derecesinde) Nasosyal sosyalizm: faşizmle sosyalizmin harmanlanması gibi birşey.

Öneriniz için teşekkür ederim HOI4'e başlıyalı 1-2 ay oldu acemiyim ideolejileri biraz oradan öğrendim biraz aoh2'den oyunlarda eğitici olabiliyor :D
Ama italyan faş!zminde ırkçılık değil milliyetçilik ve vatanseverlik vardır.

Son düzenleme:
Tamamen tarafsız bir kaynak bulamazsın. Ben anlatayim. Komünizm: Üretim araçlarının kamulaştırılması ve ihtiyaçlar doğrusunda yaşam. Fas! Zm: Aşırı milliyetçilik(kendi ırkını diğer ırklardan üstün görme derecesinde) nasosyal sosyalizm: Faşizmle sosyalizmin harmanlanması gibi bir şey.

Ama İtalyan Fas! Zminde ırkçılık değil milliyetçilik ve vatanseverlik vardır.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı