Çözüldü Fast Boot'tan Dolayı Boot Edememe Sorunu

• Konuyu başlatan Silinen üye 164587
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 164587

Ziyaretçi
Merhabalar
MSI Z270 M3 anakarta sahibim. Windows daha hızlı açılsın diye Fast Boot'u aktif ettim o yüzden klavye ve fare Windows ekranı gelene kadar kullanılmıyordu. Bu gün bir disk bölme işlemi yaptım fakat bir hata sonucu Boot olan bölümü bilgisayarım görmüyor ekranda "Reboot and select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot device and press a key" yazıyor. İçinde Win10 olan belleği bilgisayara taktım ama Fast Boot açık olduğundan sanırsam klavyeyi kullanamıyorum, tuşa basamıyorum. Şu anda ne yapmam gerekiyor bunu nasıl aşabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Support For Z270 GAMING M3 | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Global adresinde 4 adet kullanım kılavuzu çıkıyor. En alttakini indirin, 38. sayfada resim ile anlatılmış.
1526304329879.png

Support For Z270 GAMING M3 | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Global adresinde 4 adet kullanım kılavuzu çıkıyor. En alttakini indirin, 38. sayfada resim ile anlatılmış.
Eki Görüntüle 298014
YouTube'da anlatımı var ben üstünde rehberdeki gibi bir plastik olacak diye baktım fakat öyle değilmiş pili çıkarmak daha kolay geldi :) Bir daha da aktif etmem Fast Boot'u. Biraz heyecan yaptım donanımlarda böyle tak çıkar yaparken zarar veririm diye korkuyorum biraz. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı