Fast.com değerleriniz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın diğer mesajımda da söyledim genelleme yapmayın. Gidip dümdüz değerleriniz nedir diye soruyorsunuz. Bu soru yanlış anlaşılabilir ve gövde gösterisi vs. denilebilir ki zaten denmiş. Mesajınıza ping değerlerinizi merak ediyorum vs. gibisinden bir şey ekleseydiniz bu kadar laf yemezdiniz. Kimsenin de kötüyü aramaya çalıştığı falan yok. Önce kendinize bakın.

Konu sahibi düzgün bir şekilde belirtseydi kimse bir şey demezdi.

Değerleriniz nedir sorusunda yanlış bir şey göremiyorum nasıl düşünürsen öyle oluyor genellikle (sizden bahsetmiyorum)

Değerleriniz nedir sorusunda yanlış bir şey göremiyorum nasıl düşünürsen öyle oluyor genellikle (sizden bahsetmiyorum)
Ya neyse hocam konuyu uzatmayalım lütfen. Yoksa görüş ayrılıklarından dolayı uzar gider bu konu.

Bakın diğer mesajımda da söyledim genelleme yapmayın. Gidip dümdüz değerleriniz nedir diye soruyorsunuz. Bu soru yanlış anlaşılabilir ve gövde gösterisi vs. denilebilir ki zaten denmiş. Mesajınıza ping değerlerinizi merak ediyorum vs. gibisinden bir şey ekleseydiniz bu kadar laf yemezdiniz. Kimsenin de kötüyü aramaya çalıştığı falan yok. Önce kendinize bakın.

Konu sahibi düzgün bir şekilde belirtseydi kimse bir şey demezdi.
Değerleriniz nedir sorusuna zaten ping de dahil oluyor. Hepsini kapsamaktır bu. Konuyu açarken Kullanıcılar hangi interneti kullanıyor hızları ve uploadlarını alabilyor mu diyede merak ettim. Fast.com speedtest ile farklı mı bunu da merak ediyordum. Ve ek olarak ping değerleri ben de mi yüksek çıkıyor diyede merak ettim. Fakat bunun her detayını uzun uzun yazmama gerek yok. Değerleriniz nedir dediğim zaman hepsini kapsar. Çok basit bir mantık bu. Konuyu açma sebebim kısaca iss lerin hem ping hem hız değerlerini analiz yapmaktı. Böylece taahatüm bitince hangi internete geçebilirim diye düşündüğüm zaman fikir edinmiş olacaktım. Çok basit aslında.
Bana gayet kötüyü aramaya çalışıyorsunuz gibi geldi. Umarım her konuya böyle yaklaşımda bulunmuyorsunuzdur. Açıklamamı yaptığıma göre daha fazla cevap vermek istemiyorum. Bakış açınız umarım değişir.

1610036502727.png

Alın buda benim hızım !

Değerleriniz nedir sorusuna zaten ping de dahil oluyor. Hepsini kapsamaktır bu. Konuyu açarken Kullanıcılar hangi interneti kullanıyor hızları ve uploadlarını alabilyor mu diyede merak ettim. Fast.com speedtest ile farklı mı bunuda merak ediyordum. Ve ek olarak ping değerleri ben de mi yüksek çıkıyor diyede merak ettim. Fakat bunun her detayını uzun uzun yazmama gerek yok. Değerleriniz nedir dediğim zaman hepsini kapsar. Çok basit bir mantık bu. Konuyu açma sebebim kısaca iss lerin hem ping hem hız değerlerini analiz yapmaktı. Böylece taahatüm bitince hangi internete geçebilirim diye düşündüğüm zaman fikir edinmiş olacaktım. Çok basit aslında.
Bana gayet kötüyü aramaya çalışıyorsunuz gibi geldi. Umarım her konuya böyle yaklaşımda bulunmuyorsunuzdur. Açıklamamı yaptığıma göre daha fazla cevap vermek istemiyorum. Bakış açınız umarım değişir.
Peki. Umarım değişir.

Arkadaşlar, baya boş yapmışsınız. Basit bir konu üzerinden yaptığınız tartışmaya bak. "Selamını almadığı kişiyi bıçakladı!" haberindeki adamdan farkınız yok. Bir şey olsa da insanlara laf etsem, biriyle ters düşsem de kavga etsem diye düşünüyorsunuz her saniye sanırım. Konu gayet normal bir konu, beğenmiyorsanız internet hızınızı paylaşmayabilirsiniz. Kendi tapulu malınızmış gibi sosyalde şu konular niye açılıyor, açılmasın deme lüksünüz yok.

50 Mbps internet çok da fazla bir internet değil. TT ile ödediğiniz fiyatların altında bu hızları alabiliyorsunuz. Gövde gösterisi yapacak bir durum yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı