Fast.com değerleriniz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Genelleme derken burada gövde gösterisi diyen 2 kişi var ve onlardan bahsediyorum o zaman merak etmek gövde gösterisine mi geliyor örnek *pc özelliklerinizi yazın gibi bir konu vb.
Merak etmek gövde gösterisine giriyor demedim. PC özelliklerinizi yazın diye bir konu açılsa ve konuyu açan kişinin PC özellikleri üst seviyeyse bence bu gövde gösterisine girer. Bu arkadaşın açtığı konu gövde gösterisine girer mi girmez mi ben bilemem. Kişiden kişiye göre değişir bu.

1610035577280.png

Merak etmek gövde gösterisine giriyor demedim. PC özelliklerinizi yazın diye bir konu açılsa ve konuyu açan kişinin PC özellikleri üst seviyeyse bence bu gövde gösterisine girer. Bu arkadaşın açtığı konu gövde gösterisine girer mi girmez mi ben bilemem. Kişiden kişiye göre değişir bu.

O kişinin sistem özellikleri iyiyse bilerek Intel Pentium falan dememeli sonuçta ona sorulmuş ve oda cevap veriyor.

Evet konuya yeni bakabildim. Sidik yarıştırma , gövde gösterisi bir sürü şey denmiş , İnsanlarımızın hemen her olaya önyargılı ve kötü şekilde yaklaşımını ne yapıcaz ya biz? Aklıma bile gelmedi böyle bir şey. Enteresansınız gerçekten.

Evet konuya yeni bakabildim. Sidik yarıştırma , gövde gösterisi bir sürü şey denmiş , İnsanlarımızın hemen her olaya önyargılı ve kötü şekilde yaklaşımını ne yapıcaz ya biz? Aklıma bile gelmedi böyle bir şey. Enteresansınız gerçekten.
Direk değerleriniz nedir diye sormak yerine ping değerleriniz nedir deseydiniz inanın bu kadar şey denmezdi.

Çok alakasız. Çok basit bir istek bu sadece. Sadece kötüyü aramaya çalışıyorsunuz başka bir şey değil.
Bakın diğer mesajımda da söyledim genelleme yapmayın. Gidip dümdüz değerleriniz nedir diye soruyorsunuz. Bu soru yanlış anlaşılabilir ve gövde gösterisi vs. denilebilir ki zaten denmiş. Mesajınıza ping değerlerinizi merak ediyorum vs. gibisinden bir şey ekleseydiniz bu kadar laf yemezdiniz. Kimsenin de kötüyü aramaya çalıştığı falan yok. Önce kendinize bakın.
Ama o arkadaşlar da hemen düşünmeden gövde gösterisi dememeliydi.
Konu sahibi düzgün bir şekilde belirtseydi kimse bir şey demezdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı