Fast.com değerleriniz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Artık böyle konuların amacının artık sidik yarıştırmak olduğunu düşünüyorum ben de.

Konuların altına sistem özelliklerinizi yazın dendiğinde aynı şey oluyor zaman.
Sizin dediğinizle arkadaşın dediği aynı anlama gelmiyor. Sistem özelliklerini sorduğumuz arkadaş gövde gösterisi yapsın veya biz yapalım diye istemiyoruz. Örnek veriyorum adam sistem kitleniyor diye konu açıyor ve sistem özelliklerini yazmıyor. Bu yüzden istiyoruz sistem özelliklerini.
Meraktan olabilir zaten bazı konulara baktığınızda bu daha anlamlı geliyor.
Merak ettim bende hangi tür konulara baktığımda daha anlamlı geliyor acaba?

Türk Telekom ADSL ile yüksek hızlar...

Screenshot_2.png

Sizin dediğinizle arkadaşın dediği aynı anlama gelmiyor. Sistem özelliklerini sorduğumuz arkadaş gövde gösterisi yapsın veya biz yapalım diye istemiyoruz. Örnek veriyorum adam sistem kitleniyor diye konu açıyor ve sistem özelliklerini yazmıyor. Bu yüzden istiyoruz sistem özelliklerini.

Peki konuyu okuduktan sonra direk *gövde gösterisi veya onun kaba halini deyince ne anlama geliyor bu benim bildiğim burada sınır aşılmadığı sürece konu açmak serbest o zaman neden gelip gövde gösterisi diyorsunuz?

Peki konuyu okuduktan sonra direk *gövde gösterisi veya onun kaba halini deyince ne anlama geliyor bu benim bildiğim burada sınır aşılmadığı sürece konu açmak serbest o zaman neden gelip gövde gösterisi diyorsunuz?
Genelleme yapmayın. Herkes gövde gösterisi demiyor. Konu açmak evet serbest ama bir yerden sonra da gövde gösterisi dediğimiz duruma giriyor.

Genelleme yapmayın. Herkes gövde gösterisi demiyor. Konu açmak evet serbest ama bir yerden sonra da gövde gösterisi dediğimiz duruma giriyor.

Genelleme derken burada gövde gösterisi diyen 2 kişi var ve onlardan bahsediyorum o zaman merak etmek gövde gösterisine mi geliyor örnek *pc özelliklerinizi yazın gibi bir konu vb.
Vodafone'la kaç Mbps alıyorsunuz şu an.

25 Mbps download 4 Mbps upload anneannemgilde de 13 Mbps download 15 Mbps upload (oda vodafone.)
Vodafone'la kaç Mbps alıyorsunuz şu an.

25 Mbps download 4 Mbps upload anneannemgilde de 13 Mbps download 15 Mbps upload (o da vodafone.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı