Fastboot modda telefon gözükmüyor

Bende Samsung Galaxy J8 var SM-J810M diye bir adı var bu telefonun nasıl acarım internetteki tüm yolları denedim olmuyor OEM kilidi USB hata ayıklama açtım yine olmadi Odin Bootloader modundayken görüyor ama TWRP yukleyemiyorum.
Öncellikle cihazınız hakkında bilgi sahibi değilim kendimden örnek vericem.
Ve yapıcağın hatada cihazının "brick" olmasından kendin sorumlusun.

M33 cihazımda bootloader kilidi açmak ses açma ve ses kısma tuşuna basılı tutarken usb kablosunu tak ve açılana kadar bekle açılınca ekrandaki talimatları kullanarak kilidi kaldır. (Telefonunu sıfırlar.)

Telefonun için heimdall kullanmayı dene bende fastboot yok heimdall kullanıyorum.
Ekran Görüntüsü - 2023-01-31 23-42-03.png

Başardığını var sayarak heimdall flash --RECOVERY (dosya)(işlem bitince yeniden başlatır.)

Diğer sürücüler fastboota algılamaz Latest-ADB-Installer.bat dosyasını indir - download bunu deneyin en iyi Fastboot sürücüsü olarak bilinir ama cok az kişi bilir.

Hocam linki güncelleyebilir misiniz dosya yok linkte.

Diğer sürücüler fastboota algılamaz Latest-ADB-Installer.bat dosyasını indir - download bunu deneyin en iyi Fastboot sürücüsü olarak bilinir ama cok az kişi bilir.

Ayrıca bir şey soracağım bu sürücüleri nasıl kuracağız? (çok bilgili değilim bu konuda)

Latest-adb-fastboot-installer-for-windows/Latest-ADB-Installerbat at master · fawazahmed0/Latest-adb-fastboot-installer-for-windows GitHub sayfası telefonu bilgisayar takın buradaki kodları kopyalaın ve bir tct dosyasının icine koyun kaydedin txt dosyasının uzanstısını .bat olarak değiştirin sonra telefonunuzu bilgisayara takın dosya paylaşımı secin programı calıştırın biraz bekleyin telefonunuz otomatik olarak fastboota geçer ver bilgisayarınız telefonunuzu algılar.

Latest-adb-fastboot-installer-for-windows/Latest-ADB-Installerbat at master · fawazahmed0/Latest-adb-fastboot-installer-for-windows GitHub sayfası telefonu bilgisayar takın buradaki kodları kopyalaın ve bir tct dosyasının icine koyun kaydedin txt dosyasının uzanstısını .bat olarak değiştirin sonra telefonunuzu bilgisayara takın dosya paylaşımı secin programı calıştırın biraz bekleyin telefonunuz otomatik olarak fastboota geçer ver bilgisayarınız telefonunuzu algılar.

Teşekkürler hemen deneyeceğim.

Denedim ama yapamadım biraz daha detaylı anlatma şansınız var mı?

Hatta denedim yeni ADB kurdu telefon Fastboot moda geçti ama hala ADB görmüyor.

Son düzenleme:
biraz hortlladı konu ama gm 21 pro telefonum fastboot moddayken bir türlü bilgisayarda gözükmüyor bağlanıyor geri gidiyor sürekli yardım ederseniz sevinirim

Teşekkürler hemen deneyeceğim.

Denedim ama yapamadım biraz daha detaylı anlatma şansınız var mı?

Hatta denedim yeni ADB kurdu telefon Fastboot moda geçti ama hala ADB görmüyor.
bende denedim şuan telefonumda aynı şekilde geçti fastboot moda ama halen görmüyor

Farklı bir porta takın veya kablonuzu değiştirin.
Sistem belirtilen yolu bulamıyor.

'unsigned_driver_installer.bat' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
Sistem belirtilen sürücüyü bulamıyor.

Setting the Environment Path
Creating 'Latest ADB Launcher' at Desktop
Deleting the temporary folder

Hurray!! Installation Complete, Now you can run ADB and Fastboot commands
using Command Prompt, Beginners can use 'Latest ADB Launcher' located
at Desktop, to flash TWRP, GSI etc

başarılı olduğunu söylüyor ama sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor sürücüyü bulamıyor falan diyor fastboot moda geçiyor ama yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
Benim bilgisayarım Fastboot ekranında Redmi 9T yi görmüyor ama Redmi Note 8 Pro'yu görüyor benim için Redmi 9T önemli o telefona yazılım guncellemesi yapılmış eski yazılımı kurmam lazım ama bilgisayar görmüyor aygıt tanınmadı diyor yardım edebilir misiniz?

Benim bilgisayarım Fastboot ekranında Redmi 9T yi görmüyor ama Redmi Note 8 Pro'yu görüyor benim için Redmi 9T önemli o telefona yazılım guncellemesi yapılmış eski yazılımı kurmam lazım ama bilgisayar görmüyor aygıt tanınmadı diyor yardım edebilir misiniz?

Kanka başka bir bilgisayar varsa onda dene eğer olmadı verilerin önemli değilse garanti olmasa da bir yöntem var bazı cihazlarda işe yarıyor anlatırım.

Geri
Yukarı