Çözüldü Fastboot modunda ADB cihazı görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

neocy

Femtopat
Daha fazla  
Cihazım Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Root atmak istiyordum ama telefonumu Fastboot modunda bilgisayara bağladığımda bilgisayar telefonumu görmüyor ve root işlemini tamamlayamıyorum.

Çözüm
Telefon bağlıyken görüyorda Fastboot moda aldığım anda telefonun adı Android olarak değişiyor ve görmüyor bir türlü çözemedim driverlar falan da yüklü.

Bunu deneyin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Xiomi için önce bootloader kilidini açmalısın.7 gün bekleme süresi sonrası unlock tool ile root atabilirsiniz. Ayrıca sürücüler bilgisayara yüklenmeli, doğru kablo kullanmalısınız.İntel işlemcili bilgisayar daha uygun.
Not:Xiomi 11T Pro kullanıcısıyım.

Xiomi için önce bootloader kilidini açmalısın.7 gün bekleme süresi sonrası unlock tool ile root atabilirsiniz. Ayrıca sürücüler bilgisayara yüklenmeli, doğru kablo kullanmalısınız.İntel işlemcili bilgisayar daha uygun.
Not:Xiomi 11T Pro kullanıcısıyım.
Bootloaderim kilidim açık kablo olarak xiaominin şarj kablosunu kullanıyorum

Kingoroot, kingroot, oneclickroot bunları denediniz mi?

Bu programlar güvenli değil. MediaTek sürücülerini kurup denemelisiniz. Ayrıca saydığınız programlar düşük Android sürümlerinde ve Fastboot moduna girmeden root attıklarını iddia ediyor. Bu sayede cihazda reklam gösterebiliyorlar. USB hata ayıklamasını açmayı da deneyebilirsiniz.

En güvenli root atma yöntemi Magisk.zip dosyasını TWRP aracılığıya flashlamaktır.

Bu programlar güvenli değil. MediaTek sürücülerini kurup denemelisiniz. Ayrıca saydığınız programlar düşük Android sürümlerinde ve Fastboot moduna girmeden root attıklarını iddia ediyor. Bu sayede cihazda reklam gösterebiliyorlar. USB hata ayıklamasını açmayı da deneyebilirsiniz.

En güvenli root atma yöntemi Magisk.zip dosyasını TWRP aracılığıya flashlamaktır.
Telefon bağlıyken görüyorda fastboot moda aldığım anda telefonun adı Android olarak değişiyor ve görmüyor bir türlü çözemedim driverlar falan da yüklü

Telefon bağlıyken görüyorda Fastboot moda aldığım anda telefonun adı Android olarak değişiyor ve görmüyor bir türlü çözemedim driverlar falan da yüklü.

Bunu deneyin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı