fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1200 lira geri ödememi almaya ATM'ye gittim. 1TL bile çekemedim. Günlük limit dolu diyor ancak hiç harcama yapmadım. İşin garibi 1 Ocak 2022'den sonra çekebilirsiniz diyor.

Pazartesi günü mesai saattinde uygulama üzerinden hesaba para gönder seçeneği ile paranı göndermeyi dene dostum.

Ben direkt 100 TL olarak almıştım, sorunsuz şekilde yattı. Ancak 100 TL kodlar aktif görünmediği için ofisteki 2 arkadaşım 5x20 olarak almıştı onların sadece 20şer TL'sı yattı. Müşteri hizmetleri ile yaptıkları görüşmelerde sadece 1 kod için geçerli olduğu söylendi. Katılım koşullarında " KODLARIN 100 TL'ye kadar olan kısmı bizden " yazdığını belirttiğimizde ise üzgünüz yapacak bir şeyimiz yok denilerek kapatıldı telefonlar. İlk kod, tek kod vb. gibi ayırt edici bir koşul belirtilmemişti maalesef.

Ben direkt 100 TL olarak almıştım, sorunsuz şekilde yattı. Ancak 100 TL kodlar aktif görünmediği için ofisteki 2 arkadaşım 5x20 olarak almıştı onların sadece 20şer TL'sı yattı. Müşteri hizmetleri ile yaptıkları görüşmelerde sadece 1 kod için geçerli olduğu söylendi. Katılım koşullarında " KODLARIN 100 TL'ye kadar olan kısmı bizden " yazdığını belirttiğimizde ise üzgünüz yapacak bir şeyimiz yok denilerek kapatıldı telefonlar. İlk kod, tek kod vb. gibi ayırt edici bir koşul belirtilmemişti maalesef.
"Alacağın kodun" 100 TL'ye kadar olan kısmı iade edilir yazıyor. Herhangi bir yükümlülükleri yok bu yüzden.

Dava açma hakkı doğuyor diye sanıyorum. Yeterli bilgi verilmemiş çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı